bugün

işte bazıları bacaklarını ortaya koyar bazıları kafalarını.
yanlis bir onermedir. oyle bi genelleme mi olur kardesim. neye gore kime gore.
DOğruluğuna katılınılası tespittir. Öyle olmak zorundalar. Diğer türlü çok çabuk yobaz olmakla yaftalanırlar çünkü.
böyle bir kıyaslamayı yapmak için kaç türbanlı, kaç mini etekli, kaç başı açık dişi kişilik kullanıldı merak ettimşimdi. hayır sayılar eşit değilse adaletsizlik olur o bakımdan.

bu sözlükte açılan saçma sapan başlıklardan bıktım ben sözlük. valla bak. artık kinayeli kinayeli dalga geçmek bile zevk vermiyor yahu. bi kaç milyon yıl kafa izni mi yazsam kendime naapsam?
troll sıçtı bez getir sulu sıçtı tez getir.

saçma ve yersiz önermedir.
genelleme yaparak mantığın ta amuğa koyan söylemsi, ifade.
orta okuldan sonra okumadığı halde çok kültürlü olan kızdır kendileri.
(bkz: 40 yıllık tinerciyim böyle kafa görmedim)

http://galeri.uludagsozlu...%C4%B1klay%C4%B1n-268208/

not: her genelleme gibi bu genelleme de yanlıştır. fakat göstergeler eğitim düzeyi yükseldikçe türban oranının düştüğünü gösteriyor. bu, kültür sahibi türbanlı yok demek midir? hayır.
zerre kadar doğruluğu olmayan tespit.
okudukları kitaplardan olsa gerek . iyi laf yapıyo agızları . * **
http://izzy.beskardes.com...loads/2008/02/kariyer.jpg
kültür buysa doğru olandır.
kültürlü olsalar türban takmanın anlamsızlığını bilirlerdi denilecek uydurma bir tespittir.
kültürü türbanla bağdaştırmanın yanlışlığını gün gibi ortaya çıkaran önermedir; zira çok kültürlü kapalı bayanlarımız da vardır, açık bayanlarımız da. sadece kapalı bayanların üstün düzeyde kültürlü olması fikri, cümleyi kuran kişinin zihniyetinin dar bir bakışa sahip olmasından kaynaklanır.
din kültüründen bahsediyorsak evet doğrudur.
Doğrudur.

Din Kültürü ve Ahlak bilgisinden hep 5 alır bunlar.
bahsedilen kültür, park ve bahçe kültürüdür. şu sıralar türbanlı kızlar park ve bahçelerde kucak kültürünü yaşatmaya devam ediyorlardır.

http://takunyalibidocusu1...com/2010/03/bscap0041.jpg
hala anlayamadık başörtüsünün kültür, seviye ahlak ile ilgili şeyler olmadığını. Her iki kadın modelindede vardır ahlaklısı, kültürlüsü vs vs.
demekki başlığı açana hep kültürlü olanlar denk gelmiş. aynı zamanda fıkıh bilgileri, açık bir bayana nazaran daha fazladır diye düşünürüm. derecelendirme yapmak yinede doğru değildiraçık olan bayan arkadaşlarıma haksızlık olur.
kültür birikiminden kasıt eğer kafalarındaki paçavranın motifleriyse hak verdiğim önermedir. *
sex konusunda evet. abartmıyorum, birilerine laf da çarpmıyorum. sahiden böyle olduğunu düşünüyorum.
gülhane parkında duvarların dibinde kültürlerini sergilemekten kaçınmamaları en büyük kanıtıdır.
Ablalar ve sohbet ortamları geliştiriyordur belki.
aile baskısıyla büyümüş, dışarı çıkmasına izin verilmeyen insan tipinin kültürlü olması beklenemez imkansız birşey.
troller ishal olmus buldugu basliga siciyor mu baslik mi siciyor bilemedim. turban kadar beyni olan yazar, cahillikle sicmis turbani dikmis tepesine nereye sicsam diye dusunmeye baslamis. sayiyla veriyorlar bu trolleri yeminle .
(bkz: türbanlı kızların nedense kendini kültürlü sanması)