bugün

görsel

EDiRNE'de alkollü şahıs market alışverişine giden başörtülü genç kadına "Edirne’de bu şekilde gezemezsin. Türban bana batıyor" dedikten sonra küfürler savurmaya devam etti.

Genç kadın ifadesinde, şüpheli Özdemir’in kendisine "Hepiniz buradan Orta Doğu’ya gideceksiniz, Orta Doğu zihniyeti taşıyorsunuz bu şekilde burada yaşayamazsınız. Ben sizi görmek istemiyorum. Türban bana batıyor, ben türbanlı görmek istemiyorum. Tüm türban takanların Allah belasını versin. Ben rakımı içmeye devam edeceğim beni kısıtlayamazsınız. Sen türbanla burada gezemezsin. Hepiniz anlayacaksınız Mustafa Kemal Atatürk’ü" diyerek kendisine sözlü saldırı gerçekleştirdiğini iddia etti.

https://www.internethaber...yip-saydirdi-2146775h.htm
içip içip ortama pislik yapan gereksiz cuhapelilerden biridir. bi bitmediler gitti.
Provakasyon.
Gündem değiştirme çabası.
Sürüyü bir arada tutma oyunları.

Sürü dağılıyor.
Aynı oyunlarla yola devam.
Alkollü olduğu için zaten baştan kaybetmiştir.
Ayık kafayla hoşgörü Adalet özgürlük edebiyatı yapan Kemalistlerin sarhoşken ortaya çıkan gerçek yüzü. Şaşırmadık.
Gözünü kapatsın.
Bundan sonra bu tip haberleri sık sık göreceksiniz, çünkü ellerinde halkı dinle manipüle etmekten başka kozları kalmadı ama aç vatandaş artık bunları yer mi? Sanmıyorum.
Yine mi mağduruz yine mi çiçek.
Kabataş vardı ona ne oldu.
işte Çomar ve yobazın vücut bulmuş örneklerinden biri.

Ulan hırbo git ne yapıyorsan kendi kendine yap, ne içiyorsan iç. Sana karışan mı var.

Ortadoğunun dingili tam olarak sensin işte başörtülü kız ortadoğuda işte...
alkol alınca da yine biraz saygı.
ah tanrım! bu tarz olaylar için o kadar çok şeyler söyleyebilirim ki ama silivri soğuktur şimdi...
Ne kaçırdığını bilmeyen kişidir. Bazı türbanlılar çok seksi oluyor.
Türban ilgili şahsın gerekli yerlerini dolduracak şekilde halkımız tarafından yerleştirilecektir.
20 yıllık iktidarı boyunca bu yöntemle bir arada tuttuğu sürüyü hala aynı yöntemle bir arada tutmaya çalışanların oyunu. Değilse bile bir kendini bilmezin mallığından ibaret olay.

(bkz: 2020de hala türban konuşan mal)
(bkz: faşizmse faşizm)
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar