bugün

insanlar bakmasın diye saçlarını kapamayı tercih eden bayanla evli olmaktır. Halbuki karşı taraf gözlerini kapatsa olmaz mıymış? Neden türban?
Türban takma nedenini biliyor ve din tüccarlarını desteklemiyorsa sıkıntı yaratmaması gereken mevzudur.
mümkünse olmasın hatta olmasın.
türbülansa girmek gibidir.
fantazi sıkıntısıdır. tek fark bu.
içip içip eve gelme sebebidir.
Normal bir durumdur Türbanlılar insan değil gibi konuşmayın allahaşkina.
doğal bir durumdur.
Evsiz biriyle türbansız olmaktan iyidir.
Avm kızlarıyla evlenin taytla kıvrımlarını göstersin. siz evden çıkınca yüz kişiyle zıplaşsın sizde gurur duyun.

bu açıyla bakmamanız için türbanlı kesime saygı duymanız gerekir. biz böyle düşünsek ne kadar çirkinse yapılan küçümseme zavallı bi ergenlikten başka bişey değildir.
tesettürlü yada değil ne fark eder yahu? o kadın da öte ki değil mi? tüküreyim öyle başlığa der ve susarım.
Yaz sicaginda pardesunun icinde pişik yapan vucudunun enfes kokusunu evde size soyununca duymak eşsizdir.
bir kadınla evli olmaktır.
önceliği kafayı örten değil, kafanın içindekilere önem veren biri için mini etek veya türban - başında veya kıçında ki bez parçasına takılmayan insandır.
bak bak kafaya bak sizin eşleriniz saçını kimin için açıyor demiş.
erkekler beğensin diye mi açık bizim saçlarımız, kafasız.

edit: bir kadın ile evli olmaktır.
Açık biriyle evli olmakla aynı şeydir. bir fark göremedim.
Başım belaya girmezse Allah korusundur, Allah yazdıysa bozsundur. Ne günah işledim de Allah bana bu cezayı verdi diye düşünür dururum.
Neden yadırgandığını anlamadığım durum. Birbirlerinin tercihlerine saygı duydukları sürece farklı dinlere mensup iki insan dahi evli olabilirler.
Türbansız biriyle evsiz olmaktır.
Nefesini bulup her gün nefes aldığı için şükrediyorsan türbanlı yada türbansız olması önemli değil . Kadın kadındır.
bol bol turbanli sekse isarettir. hamile birakip minik turbanli canavarlar yaratmadan efendi efendi pompaya devam edilimelidir.
türbanı kadın takıyor ise pek bir sorun olmayacağını düşündüğüm evlilik...
yaşarken ölmektir..
yerinde olmak istemeyeceğim erkeğin tercihi. saygi duyarim yine de.
şanslı erkek işidir. evet.
Benim için imkansızdır.

Hayat görüşü meselesi. illa ki tamamen benle aynı görüşte olmasına gerek yok bir insanın ki zaten bu durum mümkün değil.

Ama türban olayı farklı. Türban kullanan birisinin nasıl bir hayat görüşü olabilir ki?

Düşünce yapısı çok ters olur herhalde çağdaşlığa. Yine de herkesin kendi kararı isteyen evlenir kime ne.