bugün

(bkz: başörtüsü farzdır yalanı)
(bkz: kafa siken ateist zırvaları)
akrep burcu olup elden kaçan kızın peşinden koşmak kadar saçma olmayacak olan eylemdir.

(bkz: ya bsg)
doğrudur.
ve fakat eskiktir.
hem türban takmak saçma hem de takanlar trakanlar saçmadır. evet şimdi oldu.
zaten inançsız olan birisinin , inanan insanın inandığı allahın emrettiğini yapmasının batması vesilesiyle üfürdüğü betimleme.
saçma düşünce topluluklarının, saçma düşüncelerinden biridir.
asıl saçma olanın insanların yaşayış tarzlarıyla yargılayanlardır. takar, takar sen sadece saygı duyabilirsin.
(bkz: Nur sûresi 31 Ayet)
kimseyi ilgilendirmez ki bu. herkes saygı duymak zorunda ben takmıyorum ama taksaydım daha büyük tepki görürdün sözlükcüm. tercih meselesi.
(bkz: üff snne be slk)
çok iyi de oldu çok da güzel iyi oldu tağam mı .herkesin hayatına kimse garışamaz. ha nasıl garışamaz ben bu şekil geyinirim bu bayan şu şekil geyinir şu şekil geyinir, kimsenin kimseye garışmaya bi hakkı yok. özgürlüğü bidir. haa başörtü gurban olduğum ya rasulullahtan gelebilir amma lakin ki öyle değildir. eyyorlamam bu gadar. hadi hayırlı işler.*
ekseriyetle insan hakları, özgürlük vesaire diye bağıranların ortaya attığı savdır. gerçek saçmalıksa budur işte. isteyen kıçını açar-gezer, isteyen başını kapatır-gezer... derdi nedense başkalarını üzer...
türban'ın bizzat kendisinin saçma olmasından kaynaklanmaktadır. keza türk kültüründe de olmayan bir baş bağlama şeklidir. türk kültüründeki başörtüsü ile uzaktan ilgisi olmadığı gibi yakından da yoktur. türban başlı başına bir rahibe stilidir. hala daha varsa bunu göremeyen buyursun bağlasın. fakat madem bağlıyorsun, hakkını ver yaşam felsefenin! zıtlaşmasın suratındaki makyaj, kafanın ideolojisiyle ya da ters düşmesin dar kotun, mini eteğin, göğüs dekoltenle başındaki bone.
her şey çok mantıklı, bir bu saçma değil mi* kafayı kapatıp alta dar kot giyince saçma oluyor tabii.
mini etek giymek de türban takmak da doğaldır efendim. bırakınız insanlar kendi doğrularıyla yaşasınlar.
doğrudur. kadının saçlarında hiç bir şey yoktur. görüldü diye ahlaksız olunmaz. binlerce yıldır dünyanın her yerinde kadınların saçları görünmüştür. buna rağmen dindarlar bunun kadını korumak olduğunu sanarlar. bütün sorunlarınızı kendiniz yaratıyorsunuz. biraz gözünüzü açıp rahat olsanız. hatta türkiyedeki iş aşırı yüzsüzlüğe dönmüştür.