bugün

bilimin getirmiş olduğu en büyük günahlardan sadece bir tanesidir.

allah c. c sana zaten çocuk doğurmayı nasip etmemiş ama sen allah a şirk koşup normal olmayan yollardan çocuk ediniyorsun üstüne doğumda yabancı erkeğin kanını alıyorsun o şeytanın yardımcısı doktorlar senin namahrem yerlerini görüyor.

kısacası günah üstüne günah işliyorsun. sonrasında allah a şirk koştuğun için çocuğun sakat geliyor dünyaya bu sefer allah a isyan edip bakamadığın için terk ediyorsun onunda vebalini alıyorsun.

günahtır efendim yakınlarınızda varsa böyle insanlar derhal irtibatı kesiniz eğer yapacaklarsa islam gereği engel olunuz.

allah şeytanın dostluğunu kimseye nasip eylemesin.
Tüp bebek yapımı sırasında kullanılan sperm ve embriyo hücreleri anne ve baba dan yani nikahlı eşler arasında alınır ve uygulanır. Akabinde olup olmayacağı Allah'a kalmıştır ve Allah'ın hidayetinden sonra tüp bebek dünyaya gelir.

Allah istemezse yaprak düşmezmiş, Allah eğer uygun görmese tüp bebek te doğurtmazdı.

(bkz: 404 not found)
Sanki tüp bebeği allah yaratmıyor diyerek cevapladığım önermedir.
dusunemeyen beynin ifadeleridir. senin zihniyetini sikeyim. bir de şeriat istiyorlar. beynini siktiklerim.
Kanser olanın bu benim kaderim o halde tedavi olursam kaderime isyan eden Allaha şirk koşan biri sayılırım. O halde tedavi olmayıp öleyim demesi kadar abes bir düşüncedir.
önlenilmesi gereken şirk aletidir tüp bebek. aman.
Peçeteden kendi imkanlarıyla doğmuş malların iddia ettiği durum.
allah'ın herşeye gücü yeter, o izin vermeden ve istemeden hiç bir şey olmaz düsturuna inanıyorsanız ve bahsi geçen konuların şirk veya haram olduğu hakkında açık ayet veya din uleması tarafından ittifak bulunmadığı sürece yanlış olduğunu düşündüğüm önermedir. zira şirk, kafir, mürted gibi terimleri kullanırken çok dikkatli olmak gereklidir.
insanların tüpün önünde iki rekat şükür namazına durduğunu düşünen cahil arkadaşın beyanıdır.
o halde tüm tedaviler için bu geçerlidir. kuzum siz aklınızı peynir ekmekle mi yediniz ?

(bkz: trollere bir ekmek de sen ver)*
Böyle durumlar yüzünden bilimde ilerliyemiyoruz .
doğduğunda ebenin poposuna vuracağı yerde kafasına vurup bıngıldağını zedeleyen troll ün beyanatı.
o zaman kanser hastaları da kemoterapi olmasın. Sonuçta adamın kaderinde ölmek var? Düz mantık.
ulan mal herif Allah kendi kitabında tedavi olunuz diye emretmiyormu a benim salak evladım dedirten hede hödö.
(bkz: kafa o kadar basıyorsa demek ki)
bunu söyliyen yazarın (#24939611) şeklinde bir entry girmesini anlıyamadığım durumdur.
şirk islamda allaha ortak koşmak anlamına gelir,
yani biri allaha inanmak yerine tüp bebeğe mi inanıyor ne alaka,
islama göre bazı yorumlarla yanlış bir uygulama olarak belli edile bilir ama buna şirk demek islamı bilmemektir.
tüp bebeğinde de garanti yok, vermeyen allah içine çocuk soksan bile vermez.

--spoiler--
tüp bebek yaparak allah'ı kandırabileceğini sanan çomar beyanı.
--spoiler--
Allah'ın nasip etmezse tüp bebek bile yapılamayacağını bilmeyen cahil zurvasi.
Bre cahil, Allah'ı biliyorsun şirk nedir biliyorsun ama Allah nasip etmese tüp bebekle bile çocuk olmayacağını bilmiyorsun.
Aklınca milleti burda trolluyorsun. Siktir git din düşmanı trol kişisi.
Allahin sifa ismi diye bir sey var. Allah her seyi vesile kilmis. O zaman teorik olarak o iside yapmamak lazim zira kizsa pembeler icinde yatağın solunda erkekse maviler icinde saginda sabah karsilasirdik oyle degil mi? Evlat sahibi olamiyorsan cagin imkan verdigi sinirlarda elinden geleni yaparsin gerisini allaha birakirsin. Gayret senden gerisi allahtan. Gayret etmeden bir sey olmaz.
cilalı taş devrine geldiğinizde bir daha düşünün efendim bir yerlerde hata yapıyor olabilirsiniz. cilayı taşa sürecektiniz bol bulunca nerelere sürdünüz acaba da kafalar böyle pırıl pırıl.
Allah yok ki? Şirk? What?
günahı münahı siktir et de. bu insanlar niye zorluyor ki? olmuyorsa olmuyor ki zaten bu dünyaya çocuk getirmek ne kadar mantıklı? bu türkiye'ye? ne meraklısınız arkadaş anlamıyorum ki. yaşayın keyfinizce