bugün

av malzemelerinden sorumlu olurdum. ha bide çaktırmadan bi köşede esrar yetiştirirdim. sizi bağımlı yaptıktan sonra erzak karşılığı esrar ticareti yapardım.
hepinizi.. neyse.
ben acun olurdum bu kesin.
Ben yine dudu olurdum.

Sihirli güçlerimle adadan kurtuldum. Siz kendi derdinize yanın.
sadece insani iş gücü. sonuçta tanınmayan, bilinmeyen, kendi halinde takılan bir tipim yani kuru kalabalık yaparım sadece. hani gönül isterdi ki lider olayım ya da yardımcısı olayım. başka ne var? liderle sürtüşen kötü eleman, ilk olayla ölen eleman, finalde sürpriz yapan biri olmaya da razıyım ama olamam ki. sonuçta aptalım ben.
ıssız ada.
adanın deli mimarı.
ben hayim olurdum.
merdal, yaşam mimarı.
kamp kurma vs tecrübelerim olduğundan av-barınak-ateş gibi bilimum alanlarda görev alır bilir kişi olurdum.
bir de avcılıktan silah üretirdim. sonra da sizi birbirinize düşürüp gruplara ayırırdım. siz savaşırken erzak karşılığı ürettiğim silahları satıp geçinir giderdim.
gemi inşaatına başlardım.
tek başıma değil tabi grubu organize ederek.
ben çorbadan olurdum. birileri espri falan yapar muhabbet dönerdi kesin, bende takılırdım işte ekmek elden su gölden.
yan gelip yatmak. kim varsa toplardım önüme adadan kurtulmak için teknemsi bir şey yaptırırdım, eğer kurtulmayı başarırsak hepsine belirli miktar para vereceğimi söylerdim. Param var rahatım kardeş. döner dönmez röpdöşambırımı giyer evde viskimi yudumlardım yine. pis fakirler.
O değil de seks problemi olmazdı. Hepiniz bir olur formatı sikerdiniz yine nesli batasıcalar.

(bkz: siktin formatı eyledin viran)
kendi halinde takılan gizemli tip olurdum kesin amk. hani bu tarz ıssız ada filmlerde falan ne olduğu ortaya en son çıkanlardan.
zall = acun.
Yemekleri pişiren kişi olabilirim.
nihat doğan. ucuz mazot sakal gibidir, kestikçe daha gür gelir.
ağaçtan hindistan cevizi düşürmeye çalışırdım ben.
black smoke.
ilk olen ben olurdum. kesin.
Bende yemekler ve temizliğe bakardım heralde çünkü ada bile olsa insan temiz olmalı.
--spoiler--
ben anket olurdum.
--spoiler--
sadece bir köşede oturup hiç bir iş yapmayan kimseyle konuşmayan kendi sorunlarını kendi çözen kişi, ayrılırdım grupdan.
yine sahibe olurum yine köpüsümü isterim.