bugün

''Yahudiler mi dediniz? Onlar, yumurtalarını pişirmek için. Dünyayı ateşe vermekten çekinmeyen. Lanetlilerdir...'' N.F.K.
http://www.musevicemaati.com/index.php?newsId=72

hepsini suçlamak salaklıktır. adamlar oldukçan oldukça rahatsız ve okunursa kınadıkları da görülecektir.
tüm yahudiler aynıdır.

lanetli halk.
tüm yahudileri suçlamak ne kadar yanlışsa, israil halkının değilde israil yönetiminin yaptığı bu saldırı da o kadar suçlanacak bir davranıştır. anadolu türk- müslüman toplumları aşağıdaki tarih ve ülkelerdeki kıyımlarda, sürgünlerde onlara kucak açmış, kollamış, sığınma hakkı tanımıştır.
1376 macaristan
1394 fransa
1420 venedik
1492 ispanya
1527 yine macaristan
1537 italya
1542 bohemya
1881 rusya
1917 yine rusya
1933 2. dünya savaşında almanya ve muhtelif avrupa ülkelerinde.
Genelleme yapmak hiçbir zaman iyi değildir.Yok efendim ölmeyen her yahudinin hesabını verecekmişiz.Tam bir ırkçı lafıdır.Hepsini birden suçlamak niye ? Her yahudi aynı şekildemi düşünür sanki...Kabul ediyorum yaptıkları şeyler örneğin yardım gemisi durdurmak saldırmak yanlış!!! ama bunu bütün yahudi halkın maletmek saçmalığında daniskası
tüm yahudileri suçlamıyorum ama şu an ne gözüm yahudi görmek istiyor, nede kulağım yahudilerle alakalı güzel bir söz duymak istiyor..
yahudilerin kendilerinden başkasını at soyundan olarak görmesini geçtim bunlar aslında hıristiyanları bile sevmez kendilerinden başkasını insan yerine koymazlar.fakat bazı sevgi pıtırcıkları ama belki onlar desteklemiyodur yaaaa hepsi kötü olcak diye bir şey yokkkiiii diye düşünürler.halbu ki evet hepsi destekliyordur ha bütün yahudi ırkından 3 kişi falan desteklemiyor olabilir bunlardan biriside hz musa dır sanırım.ha yahudiyseniz orasını bilemem istediğini düşünmekte serbestsin nede olsa yahudisin.
mallıktır.
israilli korsanların çıkartma yaptığı yardım gemilerinde kaçtane yahudi vardı.
(bkz: ccc hitler reyis üşüyoruz ccc).
yahudi askerleri oraları bombalarken yahudi halkın o sırada fotoğraf çektirip gülmesi aklıma geldi birden!
her dakika tüm kürtler terörist değil muhabbetine giriyorsunuz. tamam haklısınız. ama hiç bir yahudinin şu anki israil yönetimindeki yahudi pezevenklerden farklı düşündüğüne inanmıyorum.
Tepkiniz israillilere değil, bu iğrenç ve vahşi politikayı uygulayan israil Devletine ve ordusuna olsun. Yok efendim Hitler haklıymış hede hödö! Tayyip'in, Tsk'nın, müslümansanız El Kaidenin yaptığından nasıl siz sorumlu değilseniz israil vatandaşı olan barış yanlısı "azımsanamayacak" kitle, Shiminstler (israil ordusuna girmeyi reddeden vicdani redçiler) ve de Arap asıllı israil halkı bundan sorumlu tutulamaz.