bugün

tüm itlerin itlaf edilmesi durumudur.
(bkz: tanrıdan diledim)

edit: ne kadar pkk' lı varmış arkadaş.
eksilere bak.
(bkz: akıl küpü)
siyasi bir sorun olan terörü taraflardan birini ortadan kaldırarak yok etmek mümkün değildir. çözümü dışarıda değil masada aramak lazım.
mümkün olmayan bir durumdur.dağdakiler tamamda ya içimizdekiler!
tüm pkklıları öldürmek sorun için çözüm olmaz, nedeni çok basit yenileri türer, siz öldürürsünüz hepsini iki sene sonra tekrar yenileri oluşur, ism, pkk olmaz başka bir şey olur. asıl olan terorizme neden olan zihniyeti öldürmek. işte o zaman huzur içinde bir memlekete sahip oluruz.
ülkeden terör belasının onlarla birlikte mezara gideceği durumdur.
sözlükte yazar eksikliğine neden olacak durum.*
(bkz: fikir sicmak)
bunun için 250 metrelik bir transatlantik gemi hiç te fena olmazdı.

geminin güvertesi haricindeki kapalı alanlarının tamamına, sözü geçen pkk lı teröristler istiflenirdi ve gemi pasifik okyanusunun en derin noktasına götürüldü.

akabinde geminin içerisine önceden yerleştirilmiş c4 patlayıcılar aynı anda ateşlenirdi ve gemi içindekilerle birlikte batırılırdı.

olay yeri inceleme timi tarafından gözlemler,

1- patlayıcıların etkisiyle pkk lı teröristlerin büyük bir kısmı ölmüştür.

2- çıkan kargaşada teröristler birbirlerini ezerek öldürmüşlerdir.

3- yaralananlar kan kaybından ölmüştür.

4- batan gemiden kurtulan teröristler yüzme bilmedikleri için ölmüşlerdir.

5- yüzme bilen bir kaç terörist köpek balıkları tarafından binlerce parçaya ayırılarak yavaş yavaş ve acı dolu çığlıklar atarak katledilmiştir.

gözlerimi kapadım ve hayal ettim de. ne de güzel olurdu be..
bunu yapanların cennetle müjdeleneceğide sanılmaktadır.
20 küsür yıldır yapılmaya çalışılan ama 20 küsür yıldır sadece yapılmaya çalışıldığı
izlenimi veriliyor olduğu halde 20 küsür senedir yapılamayan şeydir.çözüm öldürmekte olsaydı ya da öldürmek yeterli gelseydi,bu gün böyle bir başlık açacak düzeyde tek yönlü çözüm geleneğine olan sadakatimiz sorgulanmak zorunda kalmayacaktı.öldür bitsin,öldür kurtulalım,öldür sevinelim şeklinde teşekkül etmiş,bazen kendi de ölmüş ama yine de çözümü ölümde görmüş bir kafa yapısıyla üretilen çözüm; önceki amacın seviyesini arttırmak sığlığında olursa, maalesef insanlar ölmeye devam eder.ben de ölmeyeyim o da ölmesin, diyebilen insanların sayısı artmadıkça da ölmekten kurtulamayacağız maalesef.artık ne olursan olsun insanlar ölmesin,bunun adı taviz olsun,zaaf olsun ama insanlar ölmesin diyebilenlerle tüm pkk'liler ölsün de ülke huzura gark olsun diyenler arasındaki rakamsal fark aslında esas karar noktasındaki işlevsel değerdir.yine de ,insan hayatını, kıymetler hiyerarşisinin en üstüne yerleştiren,savaşlarda yaşlıları,çocukları ve kadınları şartsız bir muhafaza altına almakla kalmayıp ağaçlara dokunmayı bile ar addeden bir dinin müntesipleri neden böylesine 'ölüm' sayıklamasında huzur ararlar anlamıyorum.yıllardır ölünüyor ve ne kazanılıyor?biraz da ölmemeyi tercih edelim.biraz ölmesek ölür müyüz yahu?
hali hazırda devam eden bir süreçtir.
şehirdekileri de temizleyince memleketin derin bir "oh" çekeceği eylemdir.
imralıdakinden başlamak gerekir. geri kalan kısmın sırasının pek bir ehemmiyeti yoktur.
asla ve asla terörü bitirmeyecek eylemdir.

bir zat-ı muhteremin biri bi yerde güzel örneklediydi ya bunu unutmu$um bak, $eyedemedim $imdi ismini.. neyse $öyle diyordu: 'bize hep ok atıldı $imdiye kadar. biz o okları etimizi yırta yırta çıkardık ve kırdık attık yıllar yılı. birimiz çıkıp da argadaj bu okları kim atıyor, yay hangi pu$tun elinde? diye sormadık.'

diyeceğim, pkklıyı öldürmek, okları kırmaktır.
(bkz: did you mean all kurds)