bugün

3,5 yıl önce bıraktığım için üye olamam lakin kabul edilirsem 2. üyesi olmak istediğim kampanyadır. birinci üyesi için (bkz: zikimdenassaakasimpasa) * *
" sigara keyifli anları taçlandırmanın en güzel bir yoludur"
böyle düşünüyorsanız çok yanılıyorsunuz,
çünkü sigara içmek size ve çevrenizdekilere ciddi zararlar verir.
orgazm sigarasını ele alalım, şimdi onu hemen elimizden atalım.
çünkü sigara elinin kötü kokmasına yol açar.
parmakları sarartır,
tırnakları morartır,
ciğerleri karartır.
jean paul sartre derki;
var oluşçuluk hümanizmdir, bi dal bağlıycan mı?
sartre günde iki paket sigara içen ağır bir tiryaki olduğu halde bu güzel aforizmayı mahfetmiştir.
şimdi orgazm sigarasını tekrar ele alalım;
orgazm sigarası vücudun oksijene en fazla ihtiyaç duyduğu anda bünyeye yapılan bir eziyetten ibarettir.
orgazm sigarası içmeyin. orgazm prasası yiyin.
orgazm prasası vücuda kuvvet verir,kan yapar, romatizmayı durdurur, hümanizmayı coşturur.
cinsi münasebetten sonra orgazm sigarası içmeden duramıyorum diyenlerdenseniz sevişmeyin.
onun yerine spor yapın, altılı oynayın ama ikili oynamayın.
hayvanların etinden ve sütünden yararlanın ama tütününden yararlanamazsınız.
yer yüzündeki hiç bir hayvanın tütü yokken insanların tütün delisi olması anlaşılır bir şey değildir,
üstelik sigara sağlığa zararlıdırda.

okan bayülgenin disko kralı adlı programındaki sigara öldürür adlı bölümden. sigarayı bırakmak isteyenlerin sigara öldürür bölümlerinin tümünü izlemeleri tavsiye edilir. iki haftada kesinlikle gayri ihtiyari bir şekilde sigara içmeye son veriyor insan.*
en içten dileklerimle başlattığım kampanya. şu zıkkımı bırakın ulan! kendinizi düşünmüyorsunuz anladık ama çevredeki insanları düşünün hiç olmazsa. dünyanın en iğrenç şeyi yemin ediyorum.*
bu kampanya olsun herkes bıraksın benim gibi sigara içmeye devam eden tek kadınla evlenip, farklı bir yerde yeni bir medeniyet kurarım. (bkz: nuhun gemisi)
Yaşadığım sürece amacına ulaşamayacak olan kampanyadır.
akıllara demirel'e sorulan soruyu getiren hede.
yanlış biliyor veya hatırlıyorsam kusura bakmayın sadece hatırlatma amaçlı.

birgün demirel'e gazetecinin birinin genelevlerle ilgili bir soru üzerine demirelin genelevleri kapatalım da gençler bizi mi siksin sözünü söylemesi aklıma geldi.
ciddi bir ekonomik dengesizliğe yol açılabileceği durumdur.
Yaşadığım sürece amacına ulaşacak olan kampanyadır.
kapitalizm denen sistem, o sigaraları götünüze soka soka sizi öldürür, şayet böyle bir kampanya başlatılırsa.

yok yani, kötü kelimeler kullandım entry'imde bağışlayın ama dünya düzeni böyle hacı.
bırakması kolaysa sen başlada bırak bıraka biliyorsan sorusu sorulmalıdır adama.
(bkz: boşuna çabalamak)
3.dünya savaşı sebebidir.
tüm dünyanın sigarayı bırakması için, tüm dünyada sıgara satılmasın madem.
gerçekleşmesi halinde gelecek nesilleri dunyanın en keyifli eylemi olan orgazm sigarasını tatmaktan yoksun bırakacak kampanya. yapmayın, kıymayın genclere.
güzel kampanya yüzde yüz destekliyorum. fakat tütün yetiştiricilerinin ekmeğiyle oynanmasın. yazıktır.