1. ?.
  utah jazz bu sene bu abiyi uzunları eğitmesi için yardımcı koçluğa getirmişti. o geldikten sonra mehmet okur'un oyunundaki pozitif gelişmeyi farketmeyen yoktur sanırım. memoyla ve millsaple harika işler çıkardığını söyleyebiliriz. hatta bir türk gazetesine demeç vermiş okur, corbin oyunun doğru oynamayı öğretti diye.

  şimdi, d'antoni'yi madison square garden'a yollayan steve kerr'ün en büyük adayıymış phoenix suns'ın head coach pozisyonu için. gerçekten getirebilirse corbin'i büyük iş başarmış olacak kerr, shaq takasından sonra kazandığı kötü itibarı biraz olsun silecek -en azından benim gözümde-. corbin olmazsa diye, michael curry'ye bi bakıvermiş kerr lakin, detroit koçu saunders asistanını bırakmak istememiş. ayrıca, terry porter'la da görüşüyormuş ki o da zamanının basketbol iq'su yüksek oyuncularındandı, gelse çok da fena olmaz hani. ama gönlümüz corbin'den yana.
  ... stoudemarionash
 2. 1.
  31 aralık 1962 doğumlu 16 yıl boyunca nba'de oynamış ve 2001'de basketbolu bırakmış taze utah baş antrenörü. jerry sloan gibi bir efsanenin istifasının ardından gelmesi üzerinde baskı yaratabilir. utahta neler ne yönde değişeceek göreceğiz. umarım utah koçu olarak başarılı olur.
  ... goitom25
 3. 2.
  2013-2014 sezonunun sona ermesinin ardından utah jazz'daki koçluk görevinden ayrılmıştır. utah jazz 2013-2014 normal sezonunu 25 galibiyet, 57 mağlubiyetle batı konferansı'nın son sırasında tamamladı.
  ... tearsofcold