bugün

şu an farkettiğim durum sonucu kendimide içine sokabileceğim insan modeli. sigara bağımlılığından mı yoksa sıcak bir şeylerle sigara içme dürtüsünden mi bilmiyorum. ilaç almayla eş zamanlı olarak kendini zehirlemek açısından bakınca saçmalayan insadır lan bu da denebilir.

bu tür insanlar su yok diye antibiotigi vodka ile içerek neredeyse hastanelik olan insanlarla aynı kişilerdir*.

komik edit: şiddetle bakınız * (#198771)
iq 'süz insan modeli!
türk müsün diye sorulabilir.
(bkz: bize has davranışlar)
hakkında yorum yapılmasına gerek olmayan ve "kendi mantığı çerçevesinde" son derece normal bir insan tipidir.
çünkü, gerçek bir "sigara içen" ilaç bir yana, babasını tanımaz.
bu nedenle, asıl, nefes almak ve bu yolla vücuda taze hava kazandırmak için tasarlanmış bir organa yanmış bitki dumanı çeken -minimal düzeyde de olsa "bağımlı"- bir kişiden mantıklı bir davranış beklemenin ne ölçüde mantıklı olabileceği değerlendirilmelidir.
(bkz: sigaraaltı)
yeniliklere açık bir kişilik oldugundan tylolhot' la nescafeyide denemesi tavsiye edilecek insandır.
(bkz: tylolhot and cigarettes)
(bkz: coffee and cigarettes)
bana dedemin şu sözünü hatırlattı, sigaranın bahanesi çok olur evladım.
hasta oldugunuz zaman burnunuz tıkanacağından ve boğazınız yanacağından sigara içemezsiniz, içseniz keyif alamazsınız. tylolhot'la birlikte içerseniz sigarayı (ben yıllardır yaparım) hem sigaranın tadını alırsınız hem ferahlarsınız.