bugün

twitter sayfasını sözlüğe yazan kızın asıl amacı hakkında ki görüşlerdir.

evet nedir bu aymaz hareketler kızlar bakın hele hop!,

kime ne sizin twitter sayfanızdan bize ne sizin takip etmek istediğinizden ya da takip et beni ayol dediğiniz adam ya da kızlardan amacınız ne amacınız?, bence, yani bana sorarsanız ki sormazsınız ama yine de insaniyetliğimden ödün vererek cevaplayayım ki şundan, resmen asosyal ve havacı olmanızdan kaynaklanıyor olabilir!, bakınız bu işlerle bu hastalık gibi ilerleyen kanserinizden kurtulamazsınız!. gelin el ele verelim bu gibi boş uğraşlarınızdan sizi kurtalaralım derim ben naçizane kardeşiniz olarak.

edit: yazı hatası.
takip edilmektir.
kesinlikle sekstir, twitterda fame olmak için her şeyi yapar bunlar azizim. *
evet,evet. "sikin beni!" diye haykırıyor adeta. otu boku sekse yormaktan beynimizden duman çıkmaya başladı artık hala daha "x yapan kızın asıl amacı" diye başlıklar açılıyor. bırakın beyler şu işleri gözünüzü seveyim.
sonra erkekler kötü. çıkıyor bir ibne yerleştiriyor kafama art niyeti. şimdi tüm kızları takip etmeye başlasam mantion falan göndersem. umut dünyası olur ya. sonra facebook twitter abaza kaynıyormuş. biri bir hikaye anlatıyor, gelsin gerisi sonra...
trollerin biri gelsin saçmalasın diyedir. troll nede olsa her şeye bahanesi var amk.
"Takip etsinler, yavşasınlar ve egomu tatmin etsinler" dir.
vuruş işlerine girişmek...
takipçi sayını arttırmaktır.

sanki madalya verecekler amk.
facebook adresini vermez zira orası ayrı bir platform lakin twitter da takip edilmek onu tatmin eder ego larını nirvana da yaşar hatta takip edilmek için karşılıklı takip olayına bile girer. işte ego böyle bir şeydir.
yazıklarını başkalarıyla paylaşmaktır.

ulan bu nasıl bir zihniyyettir? bi' orospu demediğiniz kaldı. kız adam gibi yazıyorsa, twitter'i msn gibi kullanmıyorsa tabii ki yazıklarının başka insanlar tarafından okunmasını ister. ne yani? twitter açıp kendi kendine yazıp kendi kendine mi okuyacak? adı üstünde "sosyal medya"!

ha desen ki, kızın hiçbir özelliği yok sadece bikinili fotoğraflarını paylaşıp twitter'da chat yapıyor o zaman eleştirinin bir haklılık tarafı var ama bu genellemeler biraz ağır...

not: erkeğim.
dürüst olmak gerekirse Size ne amk davarları diye cevaplanması gereken konudur. twitter sayfasını sözlüğe veren erkeğin amacından da farklı değildir.
ilgi görmek. kızlar doğası gereği hep ilgi görmek isterler, hep ilgi, daha fazla ilgi. o yüzden ilişkilerde hep bir 3. kişi olur ve bu bir erkektir. kişi sayısı artabilir, bu da bize koyabilir. kişi sayısının artması kızımızın kalitesine, ne kadar ilgi görmek istediğine, nasıl bir psikolojide olduğuna ve ne kadar aç gözlü olduğuna bağlıdır. güzel olmasına gerek yoktur, her kız kolayca bir erkek edinebilir. ilgi görerek kendini tatmin edebilir. nedenini yazmama gerek yok sanırım.

yıllar yıllar önce yıllanmış olan bir ilişkide kız arkadaşımın bir erkeğe (çirkin erkek hem de lan, olay bu yani yakışıklı olmasına gerek yok pohpohlasın yeter) kimse benle ilgilenmiyo yhaa çok yalnzm.s diye mesaj attığını gördükten sonra, ben dedim kızların olayı buymuş. sürekli devrim hareketi gibisiniz anasını satayım, sürekli ilgiye aç.
takip edilmek istenen, takipçi sayısını artırmak isteyen kızdır. öyle ki bu takipçilik olayı aşırı boyutlara ulaşmakta, para ile takipçi sayısını artıran insanlar vardır. sözlükte kız olduğunu belli ederek, bunu sözlükte paylaşmış böylece sosyal medyadaki çılgınlığını gerçek hayata yansıtacağını düşünmektedir.

aslında tamamen çılgınlıktır, ötesidir.
Sadece takipçi sayısını arttırmak isteyen kızdır. Arkasında başka birşey aramamak gerekir. Çünkü onlar bir çiçektir.
bellidir.*
Kendisini sözlükten ünleneceğini sanmasındandır.
twitter buraya çok benzer bir sosyal medya aracıdır. yazarsınız yalnızca. tek farkı buraya daha fazla yazabilirsiniz, oraya yalnızca 140 karakter. amaç da yalnızca okunmaktır, vermezler size panik yapmayın.
uludağ sözlüğü inci sözlük gibi sanan ve o akşamda 200 takipçi sayısına ulaşacağını sanan cahildir.
Takipci kasmaktır.
duldur. *
Sozlukte twitter hesabini veren erkegin amaciyla ayni olandir. Takipci arttirmak, ilgi gormek, kendini begendirtmek degildir. Bu basliga da o sacma entryleri giren yazarlar, sizin o findik kadar olan beyninize tukureyim.
çok amaçlı götürgeç olmaktır. sizi peşine takar; takipçisi olursunuz.
'vermeye' ısınmaya çalışıyordur, su ılık mı ? parmak uçlarıyla bakıyor işte.
takipçi kazanmaktır.