bugün

çağa ayak uydurmak adına twitter da hesap açmayı düşünenlere verilebilecek tavsiyelerdir. malum feys artık amele pazarına döndü. takipçi sayısı nasıl arttırılır, özellikle hatunlar, cool olmak için ne yapmalı? acil yardım please.
150-200 tweet, +10 bin takipçi ve +8 bin takip ettikleri varsa seni takip eden bir dingilin, onu hemen spam'le gitsin!
hiç başlama. ben bi mok anlamadım. o ne öyle amk, kendimi yapayalnız hissediyom. daha da gelmem tivitıra.
ilk hevesle bütün ünlüleri takip edeceksin, etme.
Aşka dair aforizmalar yazıldı yiğenim. O yüzedn yazayım, eski sevgiliye atarlanayım tarzında triplerden uzak dur .
ünal başgan'ı takip edin.
hatun düşürmek isteyen er kişiler için gelsin;
halil sezai tarzı karamsar twitler atmaya özen gösterin.

20 yaşındaki erkek yeğenim, zaten doğasında olan bu taktikle çok kısa sürede dişi takipçi sayısını beşe katladı. deneyin valla bişey kaybetmezsiniz. *
sözlükte troll olun zaten boş beleş 600 takipçi gelmekte. *
şöhretine aldanıp da "melih gökçek'i bi takip edeyim bakalım" demeyin sakın. zira onun yerine adeta onu yere göğe sığdıramayan insancıkları takip etmiş gibi olursunuz. ana sayfanız yalakalık kokan tivitlerden geçilmez.
dikkatimi çeken şey yeni başlayanların hepsi hash taglerin neredeyse hepsine birşeyler saçmalıyor yazıyor hash taglerin hepsine yazmak gibi bir zorunluluk yok amk bütün hepsine yazıyonuz ayar ediyonuz. hatta iyisi hiçbirine yazmayın.
twitter'ın durumu şu an o kadar kötü ki, parayla takipçi satanlarını mı arasın, oto takip oto rt uygulamaları mı arasın, ne ararsan var anlayacağınız, twitter'da üyelik açmak pişmanlıktır, Tumblr aç diyeceğim ben.
dedikleri gibi gece disko topu falan inmiyor, boş ümitlerle gitmeyin.* ama ben geyik yapacam diyorsan, doğru yerdesin.
bu arada dm'den yürüyün beyler.
Genel kültür yapması lazım.

==> Google Gerçekleri, Bunları biliyor musunuz, Tuhaf Ama Gerçek TAG

sayfalarını takip etmesi lazım.
Tweet atmadan once 2 kere dusun basina bela acma!!