bugün

(bkz: kedi olalı bir fare tutmak)
En son premier ligi alıp 2-3 maç göstermişlerdi sadece.

Yine aynı olursa tüketiciyi kandırmaktan savcıya vereceğim ciddi ciddi. Umarım olmaz da uykusuz geceler hep beni gözler.
bir ayda 3-5 maç yayımlayacaksa pek bir boka benzemez insanın hevesini kursağında bırakmaktan başka bir şey olmaz . ama sezonluk yayın hakkı ise helal olsun derim.
türkile basketbol ligini izleyemezken nba in şifresiz olması harika. umarım bütün sezonu almıştır ağzımın tadıyla maç izleriz.
bence 3 maç yayınlayıp bırakırlar: türkiyede kaç kişi nba takımlarını takip ediyorki? gereksiz bence.
Malesef kısa sürecek bi durumdur diye düşünüyorum. Nba Türkiye'de çok ilgi duyuluyormuş algısı oluşturan ama coğrafik nedenlerle düşündüğümüz ilginin uzun süreli olamayacağı bi lig. Gece 3te 4te sürekli maç izleyemeyiz bu bir gerçek. Devamlı reyting toplamayan yayına uzun süreli yatırım yapmaz kanal salak mı? Verdikleri yere kadar keyfini çıkarmak lazım sadece.
sürekli gece internette takılan biriyim.valla gece artık o kadar insan varki, nba gelmesiyle birlikte, güzel bir reyting yakalar bence.
acun ılıcalının molalarda yılmaz morgüllü fragman yayınlayacağı aklıma geliyorda gülmekten tutamıyorum kendimi. sakın bu kaan kuralın yanına yorumcu olarak nihat doğanı getirmeye. evlerden ırak.
Gece saatlerinde saçma programların tekrarını vermektense akıllılık edip nba işine girmiş.
hayirli olsun ne diyelim kim alirsa alsin ben almadiktan sonra banane )).
ispanya futbol ligi
ingiltere futbol ligi
Alman futbol ligi
Nba

Bana bunlari verin ve odaya kapatin.
sabah akşam yayınlanacağı için gece 3 4 ü kimse beklemez diye düşündüren.
kanalı satın aldığında vaadettiği şeylerden biri aslında.
canlı spor müsabakaları
Kaliteli belgeseller
yeni filmler
vb.

bunların olacağını ve kafaya oynayacağını söylemişti konuk olduğu bir programda.
kendisini sevmesek de sözlük olarak, kaliteli işlerini destekliyoruz sanırım.
Tüm mutsuzluğumu tüm negatif enerjimi alan haber. Yeniden doğmuş gibi oldum.
basketbol sevgimizi istismar ederek kendini sevdirme ve prim çabaları.atamadı lebron atamadı
curry de atamadı
ikisi de atamıyor çok enteresan
atan kazanacak
curryy attı mıııı atamadıı
lebron attı lebron kazandı
sayı kavalyelerin.
acun'un bir başka nokta atışı denilebilir. lakin; inşallah bunun da sunuculuğunu fikret engin ve murat özarı yapmaz.
işte budur üstad. ayrıca anlatımda (bkz: murat kosova) ve (bkz: kaan kural) ne hoş olurdu.. hadi be acun oku bu entryi...
reklam manyağı olunacağına delalettir. tv8 de bi all-star izleyeyim dedim, televizyonu balkondan atasım geldi reklamdan.

günler sonrası edit: buyrun, canlı yayınlanması gereken maçlar banttan yayınlanıyor.
kedi olalı bi fare tutmuştur. eski ntv tadını yakalarsa tadından yenmez. ama sanmıyorum.
artık lebron james'i yetenek sizsiniz yarışmasında jüri olarak görürsem şaşırmayacağım gelişmedir.
yine elinde patlayacak mevzudur.

bu acun denen arkadaş geçen yılda premier ligi almıştı ne oldu?

gören var mı?
+18 santimli zencileri izleyecük.
(bkz: Curry atamiyoor)

(bkz: Atan kazanicak)

(bkz: Lebron kazandi)
her molada yarım saat reklam izlemeye vesiledir. *
Primer lig olayi muhtemelen saat sebebi ile uyusmadi ancak nba oyle degil.
Tv8 nba sayesinde artik gece kusaginada reklam alip muhtemelen orada ki reklam gelirini 5 e 10 a katlayacak. Normal sartlar altinda o saat diliminde reklam veren bulmak cok zorken nba oldugunda rahatca reklam alinabilecek.
Sonuc olarak akil dolu bir ticari hamle.