bugün

çocukluğumdan beri beğendiğim ve çok güzel bulduğum ender türk mankenlerdendir. din değiştirmiş, fikir değiştirmiş falan beni hiç ilgilendirmez. bunu okuyorsa şayet iletişime geçmesini beklerim.
"mankenlik yaptığım için pişmanım mankenlikte kadınlar bir cinsel obje olarak gösteriliyor"demesinin daha da komik olduğu kadın.
o yüzden turkiyenin en iyi mankenlerinden biriydi ironi yapiyor herhalde.
Tuğçe kazasker esprisini yapan yoksa buraya koyuyorum bunu.
Ateistlerin bile açıklayamayacağı kişidir efendim.
namazla boyun ağrılarından kurtulduğunu söyleyen şahıs. doggy style ile de bel fıtığından kurtulursun artık.
ben çorabımı değiştirene kadar bu ablamız din değiştiriyor. yalama oldu artık, yakında dubelle filan tutturcaz dini kendisine..
ülke tv'de katıldığı programda birbirinden saçma açıklamalar yapmış, hobi olarak din değiştiren kişidir. kendisi gezi'de ölenlerin sorumlusu olarak 'paralel' yapıyı göstermiştir. ayrıca alternatif tıbba da katkıda bulunmuş, namazla boyun ve bel ağrılarından 2 ya da 3 ay içerisinde kurtulabilineceğini söylemiştir. bir sonraki katılacağı programda, hacca giderek uçak fobisinin yenilebileceğini söylemesini tavsiye ediyorum kendisine. madem saçmalamakta çığır açacaksın, dibine kadar saçmala.

işiniz gücünüz yoksa buradan izleyebilirsiniz: http://www.youtube.com/watch?v=gh59W_Kg0GA
din değiştirmenin kendisi için çorap değiştirmekten farkı olmayan canlı türüdür.
her bireyin donem donem yasamasi gereken kafa karisikliklarini yasayan çok guzel mankendir.

Bu ulkede bu kadar cok pislik varken bir kizin diniyle inanciyla ugrasmak kadar buyuk geri zekalilik goremiyorum. Islami bilmeyip herkesi islam kisvesi altinda toplama sacmaligi sadece yurdumun cahil muslumanlardan ibarettir sanirim. Size islam babanizdan miras kaldi, islamla baska hicbir etkilesiminiz yok. Kizin dininden size ne?
kampüsistan dizisinde oynarken ona adadığım tüm mastürbasyonlarımdan tiksindiğim kişi. *
yediği yarrağa göre kıblesi değişen şey...

(buna kadın diyemiyorum kadın bizi doğuran analardır, kadın zübeyde hanımdır, kadın halide ediptir, kadın fabriklarda atölyelerde evlatlarının rızkını kovalayan emekçilerdir bunlar başka bir "şey")
inançlar üzerinden gündem yaratma çabasındaki manken. belki eski mankendir tam bilmiyorum. fakat mesele bu insanın inancı değil. kimsenin inancı, ırkı, ideolojileri, yönelimleri alnında yazmıyor. kimisi bunları kaşıyarak birşeyler elde etmeye çalışıyor.
ayrıca açıklamaları resmen ilkokul 3 seviyesinde. programdan önce annesi babası konuşurken duyduğu şeyleri satmaya kalkıyor. güç başörtülü kardeşlerinde değilken neden savunmadın onları?
tarih omurgasızları yazmaya devam edecek. önemli olan halkımızın bu din tüccarlarına geçit vermemesi.
Yapay memeli manken.
sözlerini samimi bulmadığım kadın.
siyasilerin değişme zamanlarına göre kendini, dinini, değiştiren insan olduğunu anladım izlediğim videoda. belli işsiz parasız kalmış, türkiye de son yıllarda dini kullanma eylemcilerinden biri haline gelmiştir. hayırlı işler. yakında başörtüsünü de kullanıp millet vekili olarak, siyaset yaptığını savunarak, milletin parasını diğer din tüccarları gibi çatır çutur yemeye de başlar. bu ülke neler gördü neler geçirdi. gün gelecek rte de gidecek. o zaman vatan sen ve senin gibilerden de temizlenir umarım.
Geçen aylarda motorla gezerken, kadıköy fenerbahçe stadının ordaki markette görmüştüm, yüzü gözü çökmüş son derece bakımsız idi. Selam bile vermedim. Şu sıralar boşluktan dine sardı sanıyorum. Daha geçtiğimiz yıllarda bir hristiyan bir müslüman olup, tekrar budist müslüman bişiler olmuştur. Namaz kılarken ki bikinili fotoğrafları internette yer almaktadır. Kendi savunduğu ve destekçi aradığı kitleden, ilk önce kendisi linç edilecektir.
tekrar din değiştirmiş kişidir.

aloo? serhat? evet sesin geliyor kanka söyle;
düZeltiyorum sayın seyirciler, evet tekrar değiştirmiş. şu anda müslümanmış yine.

gelişme oldukça tekrar birlikte olacağız. programımıza "gönül işleri" ile devam edeceğiz.
Tayyip'ten çok Tayyip'çilik tarikatının bu haftaki yeni dandik üyesi. geçen haftaki üyesi niran ünsal'dı. bu insanlar her boku dibine kadar yedikten sonra aşırı bir maneviyat tribine giriyorlar. olabilir allah herkesi hidayete nail eylesin kimseyi ilgilendirmez ama bir şeyi yapacaksanız gerçekten tevazu içinde ve ağırbaşlı yapın ki samimi olsun. senin "bel ve sırt ağrılarına" iyi gelen namazın manşet olmak zorunda değil, "eyyy kılıçdaroğlu" diyerek birilerine yaranmak için haramzadelerin safında olman çok trajikomik olmuyor mu? sen hangi dinin namazını kılıyorsun? bu kafayla daha çok din değiştirirsin. önce okuduğunu anla ondan sonra iktidar yalamalığı yap.
"din" denen müesseseyi çok yanlış anlamış abla. gir-çık yalama etti.
kendisine bir an önce ateist olmayı tavsiye ettiğim bayandır. kendisi için en iyisi ateist olmak.
büyük ihtimal adına atılan entryleri görüp görüp şımarıyodur.
seneye yahudi olacakmış.
müslümanlıkta karar kılmış,son kararı.. kesin bilgi,ajanslara geçelim.
nasıl dönüyor merak ediyorum. dönen adam ya aksine döner ya 360 derece dönüp aynı yere gelir. bu arada bişey olmayı becerdi. omurga.
Neymiş efenim dinle ilgili bişey bilmediği için tepki olarak ateist olmuşta bilmem neymişte neymiş samimiyetsiz ya.