bugün

entry'ler (27)

eminönü balıkçısı

Niye öyle diyorsunuz lan. Şişman usta var orda, güzel pişirir balığı, tarih kokar orası, baktıkça şair olası gelir. Yemekten sonra birde sigara. Değme keyfine. Daha ne olsun? Daha ne beklersin siyah şehir istanbul'dan?

tuğçe kazaz

Tuğçe kazasker esprisini yapan yoksa buraya koyuyorum bunu.

eminönü balıkçısı

Niye öyle diyorsunuz lan. Şişman usta var orda, güzel pişirir balığı, tarih kokar orası, baktıkça şair olası gelir. Yemekten sonra birde sigara. Değme keyfine. Daha ne olsun? Daha ne beklersin siyah şehir istanbul'dan?

can dündar ın atatürk e ateist demesi

Atatürk Ateist değil ''ATAiST'' dir. Aksini iddia edende haklıdır belki bilemiycem benim görüşüm bu yönde.

coğrafi keşifler

Gitmediği bir yeri hiç gitmediği bir yere benzeten Cristof Kolomb'u neyseki dünyayı tam turlamadan öldürmüşler. Allah muhafaza heykelini dikerlerdi şerefsizim. Del Cano olmasaymış gemi, pipisinin ucuna sivri bir şey takan zenci kabilelerinden birinde kalırdı. O kadar iş boşa giderdi.

We Love You Del Cano <3

coğrafi keşifler

Gitmediği bir yeri hiç gitmediği bir yere benzeten Cristof Kolomb'u neyseki dünyayı tam turlamadan öldürmüşler. Allah muhafaza heykelini dikerlerdi şerefsizim. Del Cano olmasaymış gemi, pipisinin ucuna sivri bir şey takan zenci kabilelerinden birinde kalırdı. O kadar iş boşa giderdi.

We Love You Del Cano <3

gölbaşı

Ankara' da bir semt adı. Güzel bir semttir. Mafya babalarının villalarının bulunduğu yerdir. Temizdir, gölün etrafında herhangi bir yerde rakı-balık yapması kadar zevk veren birşey yoktur.

uludağ sözlük atasözleri

Şukela fışkıracak toprağı sıksan şukela.

kütahyanın testisi bursanın travestisi

'' Bursa çocuğuyuz heryerde sikişiriz'' sözü vardı ya hani. Bursa' ya yakıştaramadığım bir söz. Bursa gerçekten havasıyla suyuyla, insanıyla mükemmele yakın bir şehir. Kavşağa ''baba'' demeleri ayrı bir komedi. Çok seviyorum Bursa'yı. Bursa'lı sözlüksever dostlarıma buradan selamlar olsun''

-AnqaRa YéNiDoqaN'Lee CiqaRaqEsh MüPTo.-

uğur derin dondurucu denince akla gelenler

Mehmet Ali Erbil'in programda kadının memelerine ellemesi.

adanalı erkekler

Türk zencileri. ''Köse, kara, doğuştan sıfat kanseri''

cash flow

herşeyüstüstegelmedimiparalardertlerinermediiderbederölmedimicevapverinoseninvatandaşınaskerinrastgelemaskeninarkasınasaklandımbekliaklandımölüyorsunkanınakıyorkoçsendegörüyorsun.

Son klibinden sonra ''Ulan Rapangels Pi' yi kesin götürmüştür bu amcık ağızlı'' demeyen var mı?

Keş, müzik yoksunu, gangsterboy , cool, imajsız, tarzsız, isim çekim eki almamış fakir bir rapçi işte.

ilkokul ve lisede yapılan sapıklıklarımız

Ön sırada oturan iki kızın sütyen kopçasını tek elle açmak, ve kızları zorla tuvalet yoluna görütüp onu bekleyen kötü süprizleri hayal ederek mutluluğu yakalamak. 3 kere yaptım pişman değilim.

sosyal medyada bukowski kesilen ergen nesil

''Allah belanizi vermeye, ulen boyin posin devrilsin, ocagğın sönsin, kısir kalasin'' şivesini bana yaptıran, beyin çipi henüz yerleştirilmemiş insani özellikler taşıyan canavarlar.

elinizin yanlışlıkla kankanızın götüne çarpması

Bu durum sizi ne kadar tahrik etse de içinizdeki acının tarifi yoktur. Bundan sonra o kankaya yürüme vakti gelmiştir. Kanka - anka - nka - ka - a - aş - aşk - aşkı- aşkım vaziyeti gelmiştir. Yardır gitsin,

''Kanka dediğin kardeştir, kaldır kaldır yerleştir''

youtube daki illuminati deşifre videoları

Genellikle korkunç müzklerle sunulur. Bu tür videoları yapan video sahipleri resmen yalvarırlar onlara inanmamız için. Tamam anlatırlar, mantıklıdır da. Ama şahsen, ben bu tür videolarla aydınlanmış bir nesile henüz rastgelmedim. Bu videoları izleyen 13-15 yaş grubuna dahil olan ergenlerimiz, ne olduysa birden illuminati hayranı oluverirler. Saçlarını öne atıp tek gözlü fotoğraflar çekinirler. instagram a atarlar ve birsürü beğeni alırlar. Ve sonrası mı? Popilik.

işte yukarıda kabaca örneklendirdiğim bu videoların görevi, aydınlatmaktan çok ergenlerimizi illuminati hayranı yapıyor. Saygılar.

yılbaşı hindisi

31 Aralıkta yaşayıp, 1 Ocakta ölen hindi çeşitidir.

ac dc dinleyen kiz

Hala adet döneminde çocuk doğurur gibi acı çeken kızdır.

recep tayyip erdoğan

Biz diyoruz ki ''RECOP TAZZiK ERDOGAZ''

hz muhammed türktür

imkansız. Türk olsa Hz. Hatice'nin yanından ayrılıp Hicret ettiği zaman ''Ayran içtik ayrımı düştük?'' derdi. Fakat hiçbir kitapta bununla ilgili bir durum söz konusu değildir.