bugün

Trollďür.
Zevkine kusulası erkek.

Palvin var orada bak kerr, sahip olamazsın ama bence beğenebilirsin.
evlat olsa inşaat eldiveniyle sevilmesi gereken insandır.
daha önce adını sanını hiç duymamış biri olarak kimmiş bu diye şöyle bir bakmaya yeltendim
allah belamı versin diyerek hemen kapattım tabi şaka mısınız lan siz?
önceki halini gördükten sonra,bizim burdaki bıyıklarından pala remzi olacak kızları tercih ederim daha iyi dedirten kız.
sesi orjinal gerisi (bkz: yenibosna merdivenalti fason tekstil urunu) paylasilan resimlere bakınca hemen moda girmiş belli
halay başı olsun.
tuğçe gendigelen hayranı olan erkektir.

görsel

görsel

görsel

görsel

görsel

görsel

görsel

görsel

görsel

görsel

görsel

görsel

görsel

görsel

görsel

görsel

görsel

görsel

görsel

görsel

görsel

görsel

görsel

görsel

görsel

görsel

görsel

görsel

görsel

görsel

görsel

görsel

görsel

görsel

görsel

görsel

görsel

görsel

görsel

görsel
ben kaçırdım galiba ama sırf konuya yorum atmak için biraz araştırdım baktım resimlerine falan kızın yaşı nedense küçükmüş gibi geldi gözümedi.
not:erkekim
Öncelikle Tuğçe gendigelen'i tanıyan erkektir.

Kim ki la?

Edit: Allah benim belamı versin ben böyle bişiyi nasıl kaçırmışım lan.

Entry burda: peçete uzatılması gereken erkektir.
sözlüğümüzün pek değerli kızları ve onların pek mübarek, aynı zamanda marjinal, profesyonel yalamacıları tarafından tuhaf bulunmuş erkektir.
şimdi, kate upton meselesinde olduğu gibi bazı işsiz kızlarımız, bu başlık konusu kızın da erkekler tarafından beğenilmemesini hazmedememişler herhal.

(#21892214) şöyle bir entry girilmiş. ulan koca meme ve uzun bacak erkeği tahrik etmeyecek de ne edecek allesen? siz hayatınızda gördünüz mü 1.40 boyunda, tahta göğüslü kızdan hoşlanan erkek? psikopat mısınız nesiniz amk? biz tutup da kıvancın neresi yakışıklı ben ondan daha yakışıklıyım gibi saçma ithaflarda bulunuyor muyuz? yok çünkü adam bizden yakışıklı gerçeği kabul ediyoruz.
peki bu kızlar niye bu kadar yanından geçemeyeceği kişilere kafa tutmaya çalışıyor? varsa şekliniz capsinizi bekleriz hodri meydan.
kate upton'la, tuğçe gendigelen de çok sallar ya sizi tabi o da ayrı mesele.
kaş fetişistidir.
vallaha beni beğenmesindir.
midesizdir.
zevkler ve renkler tartisilmaz. ama buda begenilmezki dedirten erkektir.
zevkler ve renkler tartisilmaz. ama buda begenilmezki dedirten erkektir.
hedefleri büyük kızımızı beğenen kişidir, aynı şeyi tekrar edip durdu bakalım neler yapacak.
http://galeri.uludagsozlu...n-i-beğenen-erkek-526560/
kaşından saçından anlaşıldığı üzere sık ve kalın kıllı kızlardan hoşlanan midesiz heriftir.
Koltukalti kilindan hoslanan erkektir. O sac bana baska bir sey animsatmiyor nööööggggg uzgunum.
başlığı görüp merak edip izlettiren erkektir. kendisini anıyorum. **
teşekkürler makina.
ya gözü bozuktur ya ağır abazadır ya da yavşaktır .
o sıçan kuyruğu saçlarını beğenmiştir. sabah sabah midem kalktı lan, şu kızı aramızda para toplayıp kuaföre yollayalım.
Yokluk içerisindedir ve tek kriteri nefes almaktır. Ekrandan da nefes aldığı görülmektedir.
sahne performansından hoşlanmış olabilir.
güncel Önemli Başlıklar