bugün

fiziği 10 numara, kimyası idare eder hatun kişidir. zaman zaman şarkı söylemeye çalışsa da magazin basının gündemini her daim meşgul eder.
senelerdir neden ''olamadığını'' düşünür bir cevap bulamam. ikinci lig rayihası var kızda. kaderi midir bu?
çok güzel bir fizik
olmayan bir ses
3.sınıf pop şarkıları
şımarıklık
magazin
aşırı bir özgüven

?????????????? Bir zıplasa... Yok.
son zamanlarda yaptığı vücutla über çekici olmuştur.
seksapalitesi yüksek olan şahıs.
Bazen gazete haberlerinde bir yerlerde çekilen fotoğraflarda çok çirkin çıkabiliyor. Şimdi çok yeniyim link eklemeyi bilmiyorum ama Bülent Ersoy'un iftar yemeğinde evet orda yaşlı bir kadın gibiydi. Ama bazen taş, über güzel.
şarkı yaptığını bile sanmadığım bir bayan.
verse sikerim.
iki tane memesi olan bir dişi. özel hayatında azgın bir birey sanırım. yatakta ise tam bir vahşi. tipi ve ses tonu hatta yapmaya çalıştığı şarkılar bunu söylüyor.
bi ara bi albümü vardı. art arda olan 3 parçasının ismi şöyleydi.

1.condom
2.yoksa
3.vermem

hatırlayanlar vardır özellikle condom ve vermem çok tutmuş şarkılardı.
şuan bülent ersoy show da sıçıp üstüne sıvayan sanatçı bozuntusu.
bülent ersoy show da inatla playback den kaciniyor. live performance igren ötesi. Cocuklarinizi uzat tutun tv den.
akıllara tek bir efekt ile gelen kadın. (bkz: oyhş)
zımpara gibi sesiyle kulaklarımın pasını silen bir dönem askerlerinin ölü çocuklarının katili sözde şarkıcı.

Ama hakkını verelim memeler şahbaz.
şarkı söylerken bülent ersoyun gözleriyle sövdüğü çakma hülya avşar.
bülent ersoy şarkı söylerken koşarak yanına gitmiş, şarkıya eşlik etmeye çalışmış kadındır. Bülent, performans sonrasında kadını yolmamak için adeta kendini zor tutmuştur.

bu performansa sadece ''neden?!'' diyorum. kelimeler kifayetsiz adeta.
http://www.youtube.com/watch?v=lWJBia5BRb4

edit1:
daha kötüsü de varmış. 1:30'dan sonra istemsizce ağlıyorsunuz. CanKan'ın detonesi yanında bok yemiş.
https://www.youtube.com/watch?v=7Mfmplyj2uY#t=128

edit2:
beterin beteri varmış. bir dahaki performansını umarım arkadaşlarım paylaşmaz da gözlerim görmez, kulaklarım duymaz. camdan atlayacağım artık.
http://www.facebook.com/photo.php?v=10151084701853485
anne rahminde oluşurken bütün itemler memeye verildiğinden sese item kalmamıştır. ayrıca delikanlım şarkısını söyleşi iç kanama geçirmeme sebep olacaktı.
sesi mesi kötü ama kendisi çok güzel olan kadındır. istinye park ta kasada sıra beklerken arkamda gördüm fiziği ve yüzü çok güzeldi, o tvdeki oynak hareketlerinden de eser yoktu, çok ağırbaşlı ve hanfendi bir ablaydı.
Askerlere konser vererek tüfeği elinde tutan askerlerin hayal gücünü geliştirip sınırlarını zorlamasında katkısının büyük olduğunu düşünüyorum. Ayrıca Kim kardaşdoyuranın türkiye şubesidir.
acilen şan ve diksiyon dersleri alması gerek. hem öyle mi söylenir insafsız? sarışınım öyle mi piç edilir?
19 ocak bülent ersoy show'da türk müziğine onarılmayacak miktarda hasar puanı vermiş kadındır.
ahaha olum o neydi öyle ya.
canlı performanslarıyla hayatımın en mutlu dakikalarını yaşattı bana resmen.
dün gece söylediği delikanlım şarkısıyla insanlık suçu işlemiş olan şahıs.
Sesi kısıp memelerini izlemek en iyisidir.
karga çığlıkları bile bunun sesinden daha iyidir. hiç değilse doğal bir olay var.
pancar motoru sesi diye bunun sesini dinletseniz, pancar motoru sesi olduğuna inanacak 1 milyon kişi bulabilirim hatunudur.
söylemeye çalıştığı sarışınım şarkısının videosunu izlemeye yeltendiğim ama yeteri kadar cesur olmadığımı farkettiğim kadın şarkıcı.