bugün

fayanslardan insan suratı figürü çıkarmaya çalış.
araba kullanmak amınakoyim.
şampuan şişesini oku. ilginç ilginç kimyasal formülleri anlamaya çalış.
hemen odadaki l-manyak arşivinden bi l-manyak kaparak koşup oturmak. sonrası zıcan adamı acıp kahkahalar sıçmak.
suyu israf etmemek için işerken idrara yön vererek tuvalet taşında kalan bokları temizlemek.
kucağa bir kitap, kulağa bir müzik... bitti, gitti.
daha entellektüel sıçamaz bir insan. şaka değil yapıyorum, gayette gururluyum.
şaka değil harbiden gururluyum, sen olsan hoşuna gider mi ? sıçarken izliyorlar felan, ıyy.
(bkz: sıçmak)
gece girildiğinde uyku kaçmasın diye oturulan yerde uyunabilir. Hemoroid kremi sürülebilir. Sivilce patlatılabilir. Yan komşunun ossuruk sesine gülünebilir. Işi tamamladıktan sonra tuvalet kağıdının bittiğini farkedince küfür edilebilir.
şarkı söylemek.

not: üniversite 1. sınıfta yurtta kalırken oda arkadaşlarımdan birinin deli olduğunu ilk anladığım andır ayrıca bu anı yaşadığım an. hatta söylediği şarkı da "yağmur yağıyor şıkır şıkır şıkır, yarabbi şükür şükür şükür"dü. dün gibi hatırlıyorum. bilinç altıma nasıl yer ettiyse artık.
gazete okumak..

dergi okumak..

internete girmek..

karikatür çizmek..

kendı tuvaletının duvarlarına, fayansların arasına gizli notlar yazmak..

bunları yıllar sonra okuyup şaşırmak..

s.çmak

işemek

kusmak

duzenlı cinsel hayatın yoksa attırmak
götdelen inşaa etmeye çalışmak. Eğer üst üste sıçmayı başardığınız bok götünüze değiyorsa götdeleninizi inşaa ettiniz demektir. Kongreyçıleyşıns.
eğer bahsedilen tuvalet alaturka tuvaletse, sadece sıçıp çıkmaktan başka iş yoktur. dört büklüm oturup ders çalışacak değilsin heralde. en fazla sıçana kadar telefonda kısa bi oyun oynayabilirsin, ya da sigara içebilirsin.
o sessiz ortamda kitap okumak çok eğlencelidir. ama bu eğlence evdeki bireylerin tuvalete mi düştün, çık artık demesiyle son bulduğu zaman insanı çileden çıkaracak duruma getirir.
türk ün aklı ya sıçarken ya kaçarken çalışırmış. tuvalete gir, aklına gelir ne yapacağın.
aslında en güzel olan da lettopu dizinin üstüne koyup takılmak.
(bkz: boncuk aramak)
sıçmak dışında okumaktır. Tuvalette kendine özel kitap rafı yapmış arkadaşım vardı, adam sıça sıça 5 ciltlik sefilleri okudu bitirdi.
cep telefonu yardımıyla oyun oynamak.
" uykusuz " okumak veya bulmaca çözmek.
yoğunlaşmak , huzura ulaşmak , konsantre olmak.
Sigara içmek bilmiyorum benim gibi rahatsızlar varmı ?? Ama sigaram yoksa tuvalette yok diyebilecek kadar takıntılıyım.
budur: http://www.youtube.com/wa...mp;NR=1&v=79gqBP_RVxo
düşünmektir.
mesajlaşmak yani işin uzunsa tuvalette .
popona değen su sesiyle huzura kavuşmak.