bugün

insanı dumur eden olaylardır.* *
tuvalete gelinmiştir,2 tuvalet kapısı da kapalıdır."herhalde dolu" diye düşünülerek biraz beklenir ancak sonra çok sıkışmanın etkisiyle kapı çalınır.
ve "boooooşşşş" diye yanıt alınır,gülmekten de alta işenir. * *
(bkz: su kesintisi)
ben yaşamadım ama kulak misafiri oldum.

+suat! suaaaat! yardım et lan! uç verdi! hadi çabuk lan! ımmfff...
- dur abi! ıkın! ıkkhhhn!

ben: (dumur)(şok)
(bkz: klozete para düşürmek) *
büyük tuvaleti yaptıktan sonra tuvalet kağıdının bittiğini farketmek...
(bkz: surekli anilarini anlatan yazar profili)
zor bela içerisine yetişilen helanın tıka basa * dolu olması .

müteahhid edasıyla yarım kalan inşaatı bitirme durumu . *
(bkz: sevgilisi tuvaletteyken bekleyen erkek)
tabiki en fecisi para düşürmek. bir heyecan bir sevinçle girilen tuvaletten hüsranla cıkmaya sebep olur ve en iyisi üzerine sifonu çekmektir.
klozet taşını kırmayı başaranlarda yok değil hani. * ***
Umumi tuvaletlerde çişini yaparken afedersiniz gaz sıkışması olduğunda tuvalette de kimsenin olmadığını varsayıp gazın serbest bırakılıverilmesi anında içeriye birinin girip muzip muzip gülmesi .
tuvalette sigara içenleri basmak için nöbetçi öğretmen tuvalete dalar ve lavabodakileri işaretle susturur.içeride sigara içenlerin haberi yoktur.hoca sigara dumanının geldiği kapıyı tıklatır, sesini değiştirerek "ateş versene ateş" der.kapıyı açan eleman ağzında sigarayla:"al a*" diye kalır.
bundan iki sene önce sizav'da ki köy garajında yasadıgım bir hadise vardı. cok sıkısıp para vermemek icin koy garajının helasına gitmiş bulundum. efendim tuvaletler pislilkten, boktan, püsürden gecilmiyor. neyse kuyruk da var zaar tıklıkcana dolu. neyse o arada guzel giyimli bir adam geldi. soylenen bir adama dondu bişeyler konustular. muhabbetin sonunda ben de dahil olmak uzere altımıza yapmıs bulunduk. muhabbetin sonunu da aynen aktarıyorum.
adam: tamam dayı daha laf etme. ben belediye meclis üyesiyim. yaptıracam buraları yeniden.
amca: sizin gibi belediye'nin a.ına goysunlar.
klozetin üzerine çıkıp hacetimi yapıyım derken klozeti kırmak.
herkesin de bildiği gibi;

(bkz: calan telefonu tuvalete dusurmek)
okuldaki tuvalette gördüğüm bir yazı:

"türkler tuvalete değil tarihe yazar."
sıçarken ishalseniz birde götünüzden osuruk sesleri çıkması ve ev halkı yan odadaysa rezil olmak.
bokun gittiği deliğe boku düşürememek. tuvalet taşına düşen bokuda suyla temizleyememek.
bir arkadaşımın yeğeninde şöyle bir tik var; eğer tuvalette sinek ve benzeri haşerat varsa tuvaletini yapamıyor...
günlerden bir gün çocuk çok sıkışır ve acil olarak bi tuvalete götürülür, velhasıl tuvalette sinekler uçuşmaktadır...
çocuk aynen şu şekilde seslenir; atamıyom lannnn *

(bkz: sıçmaya guizanın gözünden bakmak)
çok sıkışılan bir anda koşarak erkekler tuvaletine dalmak ve çişini yapan üç adamla göz göze gelip aynı hızla dışarı çıkmak tam olarak sıçmak diye buna deniyordu sanırım.
(bkz: yapılmış en aptalca dalgınlık/#3361785)
+ya amına koyayım çık artık şurdan.
-ya abicim daha yeni girdim bende zor durumdayım.
+yeni mi girdin yarım saattir burdasın ya.
-tamam ya gazetem bitti.
Kolu tuvalete sıkışan kadını itfaiye kurtardı.
(bkz: http://www.hurriyet.com.tr/gundem/11839289.asp)
umumi tuvalette tüm kapılar kapalıdır, rastgele bir kapı tıklanır.

gelen cevap: geeell*
tuvaletin uçması.

(bkz: sahra tuvaleti)
peki bi dumur olaylardır.
dün gece sahura kalktım. insanoğlu tabi ne zaman yataktan kalksa önce tuvalete koşuyo. kör topal tuvaleti buldum. zaten bi saat önce yatmışsın, uyku gözlerinden akıyo. oturmamla birlikte baammmm!!! diye bi ses duydum ki zaten tuvalette olmasaydım korkumdan altıma ettim derdim.benden başka herkes uyuyodu. daha tuvalete gireli 30 sn olmadı o arada kim kalksın. can havliyle "noluyo lannn" diye bağırmışım. meğer benim gibi kör topal tuvaleti bulmaya çalışan dayımmış. kapıyı görmemiş, o hızla girmiş resmen kapıya. uzaylılar geldi zannettim Allah çarpsın.demek ki uyumadan önce "doctor who" izlememek gerekiyomuş.