insana hayatı sorgulatır. kara kara düşündürür. şu an yaşadığımdır. bi akıl verin lan

ulan girdim tuvalete okkalı şekilde sıçtım aq. götürdüm elimi sifona bastım su yok aq. sularda kesik değil. ulan bu bok nasıl gidecek şimdi içerde 5'lik su şişesi var, onu boca etsem başarabilir miyim. acaba aynı esnada hem taharet musluğunu açıp hem de bi elimle beşliği, bi elimle de 1,5 litreliği mi boca etsem. bi akıl verin. bi işe yarayın aq. aq işsizleri.
Sıçtıktan sonra fark edildiyse, ikinci defa sıçmaktır.
ayağınla itelemeye çalış bence.
Tuvaletle, melûl melûl ve çaresizce bakıştığınız andır...
Hele misafirlikteyseniz!!! Allahım sen koru!!!
bok yemek zararsızmış, bi profesör dediydi. bu bir çözüm olabilir.

(bkz: derdini sikeyim)
(bkz: tayyip bunlara güvenip savaşa girme)
hareketli dakikalar geçirmenize sebebiyet verebilir.

yaptım aq. gene kendi dediği mi yaptım. taharet musluğunu açtım. bi elime beşliği bi elime de bir buçukluğu aldım ne varsa cehennemin dibine gönderdim. bi an kendimi rambo gibi hissettim. o hela deliğindeki cümbüşü görecektiniz. sifon çeksem bu kadar temiz olmazdı aq.
insana sinir krizi geçirttirebilir. O durumdan kurtulmak için beyin fırtınasına vesile olabilir. Ve belkide müthiş fikirlere ilham olur.
alaturka tuvalette tekme işe yarar da ya klozetse? kola poşet geçirip iteklemek lazım.
Tuvalette teharet musluğunun bozuk olduğuny ve suyun kesik olduğunu farketmekle yarışacak kadar acı durum.