bugün

Telefonu Fındıklı bokun içine düşürmek.
Elektrikler kesilince alaturka tuvaletteki pompayı farketmeden üzerine oturan gencin dramı. Yıllar önce leman dergisinde yayınlanmış bir karikatürdür ama düşünmesi bile ürkütücüdür.
alafranga tuvaletin içine gömülmek. * *
neyin başı olduğuna bağlıdır.
kabız olmuş bir gencin kan ter içerisinde verdiği mücadele esnasında elektriklerin kesilmesi, o esnada entry girilen telefonun alaturka tuvaletin dehlizine sürüklenmesi. Bir hısımla telefonu almak isterken ayağın kayarak tüm bedenin tuvaletin beyaz taşlarıyla bütünleşmesi. Bitti mi hayır kalkarken kapının koluna asılıp kolun kırılması sonucu tuvalette mahsur kalınması. Ve saatlerce ev arkadaşının eve gelip seni o karanlık hücreden kurtarmasını beklemektir herhal.
montla sıçmaya çalışırken monta sıçmak.
montla sıçmak
suların kesilmesi
tuvaletin tıkanması.
başa gelebilecek en kötü şey nedir tuvalette? tabi ki b.k tur.
deplasman için gidilen tuvalette kağıt mendili henüz açmadan tuvaletin deliğine düşürmek.
Bokun içine telefonun düşmesi.
Mentollü kağıt mendille totoşu silmektir.
ölmek. daha ötesi var mı? evet.
sanat eseri şeklinde sıçmak, kimseye gösteremeden sifonu basmak.
kabızlığın üzerine suyun kesilmesidir.
karınca yiyen tarafından tacize uğradıktan sonra 32 yerinden bıçaklanıp mikronezya martılarına simit niyetine yem olmak. Şüphesiz.
Okul tuvaletine girmiştim. Pisuvarın karşısına geçtim ve işemeye başladım. Daha sonra yanı başımda yere dökülen su sesi duymaya başladım. Eğilip aşağıya baktığımda pisuvarın borusunun olmadığını gördüm. O an yanımda kimse olmadığı için allah şùkrediyorum. Ayakkabıma sıçramıştı. Hemencecik kimseler görmeden ayakkabılarımı yıkayıp oradan uzaklaştım. Artık daha dikkatli davranıyorum.
çişin gelmemesi.
(bkz: buğday rekolte fiyatlarının düşmesi)

değerli kardeşlerim 765 entrynin 618 tanesinde:

(bkz: su kesilmesi)
(bkz: sifonun bozulması)
(bkz: deprem)
(bkz: tuvalet kağıdının bitmesi)

yazılmış. hiç mi kuşkulanmıyorsunuz olm acaba daha önce biri yazdı mı diye? sülaleniz raad lan.
Suyun kesilmesi.
HAMAM BÖCEĞi TABiR EDiLEN HAYVANCAĞIZIN SiZE DOĞRU ALTTAN HIZLA iLERLEMESi. ÖZELLiKLE BAZI BAKIMSIZ SICAK BÖLGELERDE SIKÇA RASTLANILAN DURUMDUR.
tam tuvalete girince tutamayıp altına işemek.
Sıçarken bokun suya düşüp suyu sıçratmasi.
klozetten çıkacak bir yılan.

edit: o yılanın çükü kapması.

ediT: o yılanın göte girmesi.
montla girince yaşanacak şeylerdir.
başa gelsin canim nolucak ki, onemli olan arkaya gelmesin..