Arkadaşlar bugün şahit olduğum ve çok üzüldüğüm bir olayı sizlere anlatmak istiyorum istanbul Bahçelievler'de tesisatçı bir tanıdığımız in dükkanının önünde otururken yan apartmanda oturan teyze ve amca geldi bir problemleri olduğunu çekinerek söylediler tesisatçı usta problemi sordu.teyze tüm birikimi olan posete sarılı 5000 TL paralarını tuvalete düşürdüğünü ve sifonu çektiğini bunu sonradan farkettigini söyledi usta klozeti soktu belki içinde ki kanalda kalmıştır diye baktı daha sonra rogara giden borulara baktı orada da yoktu teyzenin haline çok üzüldüm elimden gelen birşey olsa orada teyzenin mağduriyetini gidermek isterdim çok ağladı kirada oturduklarını söyledi ne yapacağım ben gibi yakarislari çaresizliğini gözler önüne seriyordu.aklima bu sözlük mecrası geldi zaman zaman kendiminde katıldığı yardım organizasyonu gibi birşeyler yapamazmiyiz ben gerekirse yüzyüze isteyen arkadaşları görüştururum.fikirleri olan arkadaşlar veya eksisozluk gibi mecralarda üyeliği olan arkadaşlar birlikteliğe ihtiyacımız olan şu günlerde konuyu o mecralara taşırsa çok sevinirim sağlıcakla kalın.
Arkadaşlar şu başlığı lütfen yukarda tutalim.
arkadaşlar destek bekliyoruz belki birilerine ulaşırız.
kanıt gerektiren hadise. teyzeye üzüldüm umarım bir çaresi bulunur.