bugün

tanım : hosting hizmetini sorunsuzca kullandığım ve başlığını burada görünce şaşırdığım kaliteli hosting firması.

turkves.com'da kayıtlı 5 (bkz: domain)im bulunmakta ve bu domainler için başlarda (bkz: hosting) hizmetlerini kullansam da sonrasında verdikleri muhteşem hizmetden dolayı (bkz: reseller) hizmetine çevirdim. reseller hizmetinde 3. ayımdayım ve 20'ye yakın sitem sorunsuzca barınmakta. çok iyi niyetli ve ilgili yetkilileri bulunmakta ki bazen ödemelerde sorun yaşasam da hiç bir zaman sıkıntı yapmamaktadırlar ve desteklik bir durum olduğu zaman anında ilgilenmektedirler.

bu arada turkves isminin anlamını merak etmiş olsam da sormayı unuttuğum web hosting firması.
Türkiyede en uygun fiyata en kaliteli (bkz: web hosting)sağlayan firma. Şuan 2 lokasyon üzerinden yani Türkiye ve Fransa sunucularından oldukça sorunsuz hizmet veriyorlar. Fransa sunucularından (bkz: linux hosting) hizmeti verirken Türkiye sunucularından (bkz: windows hosting) hizmeti veriyorlar. Yaklaşık 2 aydır reseller hizmeti kullanıyorum ve şu süre zarfında kendilerine hostingle alakalı hiç bir destek talebi göndermedim. sunucuları oldukça hızlı, teknik destek ekibi harika olan bir firma. ayrıca domain kaydı da yapmalarına rağmen alan adı kaydı için isimtescil, natro kadar başarılı olamayan firma. alan adı konusunda isimtescil, natro kadar olamasalarda web hosting konusunda kesinlikle ilgi, alaka ve hizmetlerinden dolayı bir numaralı hosting firması.

web siteleri : http://www.turkves.com