bugün

(bkz: Turkcell in sikim gücü)
Sadece Türkleri değil tüm Türk vatandaşlarını itinayla kazıklıyorlar tam 20 yıldır.
Karahehmet öper.
Kazık süresi 22 yıl olmuştur.

Hayırlı kazıklar TÜRKiYE'M!!!
A lisans sahibiyiz diye , tüm hizmetleri yüksek fiyatlara sunmasıdır.
Başlangıçta kazıklaması normaldi, çünkü mobil iletişim tekeldeydi. Ama daha sonra niye devam ediyorlar buna ona anlam veremedim pek. Ona buna sponsor olup acısını son kullanıcıdan mı çıkarıyor ne yapıyor?
Olmayan gerçek.

Paran yoksa ankesörlü telefon kullan amk kimseye zorla hat satmıyorlar.
ayrıca ensar vakfının resmi sponsorudur. artık bu hattın boykot edilmesi zamanı gelmiştir.
en iyisi Vodafone galiba.
Hariri telekom'un vatan haini, Vodafonun yabancı olduğu tuhaf bir ülkede ehven-i şer'dir... (bkz: ehven-i şer)
güzel kazıkladılar tt geçtim.
pahalı olmasa geri dönmek isterim hoş operatör aslında.
bana "konuşmamız lazım..." diye mesaj atmışlığı var.
25 tl ye 400 dk 1000 sms 1 gb internet. fena değil gene de. kaçmaz üçlü paketi. diğer hatlarda 15-20 tl civarına sunulabilir bu hizmet ama bu kadar rahat ettirmez. sms gönderilerinde gecikme falan olmuyor, konuşma sırasında ses fazla hırıltılı gelmiyor ve çekim gücü diğerlerine oranla çok daha iyi.
en son bir sharon stone fotorafını indirdiğimde 20 kontörümü yediklerinde cinnet geçirip farkına varmıştım.
Hadi bundan 10 sene önce milleti kazıklayabiliyo olmalarını anlıyorum, adamlar resmen tekeldi, diğer operatörler şehir merkezleri hariç adam akıllı çekmez sürekli sorun çıkarırdı falan.. Yani o zamanlar kazık yemek bizim suçumuz değil Turkcell'in şerefsizliğiydi. Ulan bu zamanda göz göre göre canı isteye isteye Turkcell'in fahiş fiyatlarına katlanmak nedir!? Hele hele artık numara taşıma diye bişey de varken. Yani ben Turkcell'den rahatsızım ama numaram değişsin de istemiyorum o yüzden katlanıyorum demek gibi bi durum da kalmadı. Hem Vodafone hem TT aynı hizmetleri yarı fiyatına (Hatta bazen iyice çıldırıp 3'te 1, 4'te 1 fiyatına) verirken Turkcell'e gerdan kırmak, orospunun mesleğini sevmesinden başka bişey değil.
1000 dk
1000 sms
4 gb internet = 59 lira turkcell de ve asla o tutar gelmez fatura. kıl yün tüy derken 70 lirayı bulur.
1000 dk
1000 sms
4 gb internet
1 gb hediye internet ve devreden tarife= 39 lira vodafone da ve fatura hiç belirtilen tutarı aşmadı.
eskiden olsa tamamdı, çekmiyordu falan bir sürü şey sıralanabilirdi ama günümüz şartlarında artık o avantaja da sahip değiller.
15 yıldır iyi kazıkladı saolsun.
Su götürmez gerçektir bu yüzden ben ona kısaca fuckcell diyorum.
fabrikanın telefon santralinden fabrika içersinden saatlerce konuşuyorum. ne santralmiş bozulmadı. bir gün bile tamir parası ödenmedi.

gsm şirketlerin attığı kazığın haddi hesabı yok. paralar kiraladıkları dükkanlara gidiyor, al ben yiyemedim sen ye.

siz mültecilere etli yemekleri dağıtın. burda millet parasızlıktan etli yemek alamıyor. vergi ödemekten sağlıklı gıda tüketemiyor.