1. 1.
  arap telekomun erişimi engellediği güzel site.

  http://www.turandursun.com
  -1 ... el camino
 2. 2.
  hayatını; "islamı nerden baltalayabilirim?" sorusunun cevabını bulmaya adamış, geçmişte peygambere atılan iftiraları, gizli gerçekler olarak ifade edip kitabında delil gösteren ateist yazarın web sitesi.
  3 -2 ... etonya
 3. 3.
  cesur savaşçı turan dursun anısına 1997 yılında oluşturulan sitedir. kendisine zamanında karşıt savlarla değil ancak kurşunlarla cevap verebilen zihniyetin hışmına uğradığı için çoğu zaman doğrudan erişilemeyendir.
  1 -3 ... 011235813213455891442333776109
 4. 4.
  bugün itibariyle uçmuş site.
  -1 ... dede korkutun torunu
 5. 5.
  önceki entrymin günce hali: zaman zaman gidip gelse de siteye ulaşım mümkün. dns değiştirmenizi öneririm sıkıntı yaşamamak için.
  ---------------
  "cımbızlama ve zorlama iddialar" olduğu kadar gayet güzel tartışmaların da döndüğü bir forumu var. Ancak her nedense bu forumun müslüman katılımcıları bu konuları sabote etme çabasındalar. neden korkuyorlar acaba? Tartışma genellikle bir kişinin bir soru sorması veya bir konuda topladığı bilgileri yayınlaması şeklinde başlıyor ve diğer üyeler konuya katkı sunuyorlar ancak müslüman katılımcılar destek olmak yerine köstek oluyorlar. peki ne yapıyorlar? açıklayalım: arapçanın kurallarını yeniden yazmak, hiçbir islam aliminin çalışmasını kabul etmemek, açıklayamadıkları yerlere mecaz demek, ayetlerin kapalı anlamlarının olduğunu iddia etmek (tabi bu arada kuran'ın herkes tarafından anlaşılabileceğinden bahsetmeyi unutmamak), h*run y*hy* (adnana 'a' yok) saçmalıklarını bilimsel gerçek diye sunmak vesaire...
  ... dede korkutun torunu