bugün

Kim ne derse desin ben Turan birliğinden yanayım
Bizim Avrupa Birliğine katılmamız
Kemal Kılıçdaroğlu'nun Cumhurbaşkanı olması kadar imkansızdır.
görsel
--spoiler--
avrupa birliği.

gelişmek için, daha medeni şekilde yaşamak için avrupa birliği amk.

bakın avrupa ülkelerine, hepsinin ekonomisi gıcır. bir de bizim ekonomimize bakın? içler acısı. yani kaliteli yaşam için avrupa birliği. liberalizm bana göre bir ideoloji değil fakat liberalizmle yönetilen ülkeler gerçekten ileri düzeyde.

realist olalım…
--spoiler--
Yunanistan'da Avrupa Birliği ülkesi?
Yunanistan çok mu gelişmiş bir ülke?
türk birliği kağıt üzerinde iyi de orta asya türk cumhuriyetlerinin hepsi aile diktatörlükleri. kuzey kore'nin bir tık altında onlar var.
elbette avrupa birliği. geleneklerimizi unutmadan modernleşmek istiyorsak avrupa birliğini düşünmeliyiz.
--spoiler--
elbette avrupa birliği. geleneklerimizi unutmadan modernleşmek istiyorsak avrupa birliğini düşünmeliyiz.
--spoiler--

Onu Turan birliğinde iken de yapabiliriz
illa Avrupa Birliğine ihtiyacımız yok ki.
dünya batıya yönelirken doğuda birlik kurmanın mantığına anlam veremem. bu yüzden ille de avrupa birliği diyorum. bu görüş ilerideki yaşantımı da belirleyecektir.
--spoiler--
dünya batıya yönelirken doğuda birlik kurmanın mantığına anlam veremem. bu yüzden ille de avrupa birliği diyorum. bu görüş ilerideki yaşantımı da belirleyecektir.
--spoiler--
iyi diyorsun da Avrupa Birliği şuan bir krizin içinde
ingiltere bile Avrupa Birliğinden ayrıldı
Gerisini sen düşün yani.
Ab isteyenler gıcır eğonomili yunanistan, romanya, Hırvatistan’a felan gidebilir.

Gıcırmış.
kriz içerisinde olsa da yüksek yaşam standartlarının ve kişisel yükseliş fırsatlarının daha çok olmasından ötürü avrupa birliği tercih edilmelidir.
dünya batıya giderken doğuya gitmek bize bir şey katmayacaktır. zaten turan birliği ülkelerinden ve yaşantısından çok avrupa birliği ülkeleri ve yaşantısı bana çekici geliyor. yalnız da değilim eminim ki.
Birbirimizi kandırmaya gerek yok, tabiki Avrupa Birliği diyorsunuz bundan eminim.
ben ***trakya birlik*** diyorum, biryağ ayçiçek yağının üstüne yok.
Ne kadar Türkçü Turancı olduğum bilinir ancak şu durumda hangisine girersek girelim ilgili birliğe yükten başka bir şey olmayacağımız için hiç farketmez.