1. 1.
    O da erkek şiddeti sonucu öldürülmüştür.
    Şiddete karşı somut adımlar atılmadıkça, şiddetin boyutu da canice bir hal alıyor. Kadına ve çocuğa yönelik şiddet gün geçtikçe artıyor. Kırıkkale'de Emine Bulut'un vahşice öldürülmesinin ardından benzer bir haber de Konya'dan geldi. 3 çocuk annesi eşi Tuba Erkol'u (37) 20 yerinden bıçaklayarak, öldüren Bekir Erkol (40), emniyetteki sorgusunun ardından adliyeye sevk edildi. Hakkında uzaklaştırma kararı bulunan Bekir Erkol'un, olay yerindeki kızına "Yardım istemene gerek yok. Anneniz öldü" dediği öğrenildi.
    Olay, dün saat 08.30 sıralarında, merkez Karatay ilçesine bağlı Fevzi Çakmak Mahallesi Başak Caddesi'ndeki sitede meydana geldi. Belediyenin çöp toplama araçlarında şoförlük yapan Bekir Erkol ile eşi Tuba Erkol arasında, bir süre önce şiddetli geçimsizlik başladı. Tuba Erkol, 4 gün önce kendisine şiddet uygulayan eşi hakkında şikayetçi olup, evden uzaklaştırma kararı aldırdı. Bekir Erkol, çıkarılan bu karara rağmen mesai bitiminde eşinin çocuklarıyla kaldığı daireye gitti. Bekir Erkol, yanında getirdiği bıçağı eşine sapladı.

EVDEN KAÇMAYA ÇALIŞTI

Yaralanan Tuba Erkol, can havliyle kapıyı açıp, dışarı kaçmak istedi. Çiftin, 9- 13 yaşlarındaki 3 çocuğu, babalarını engellemeye çalıştı. Çocukların tüm çabalarına rağmen eşinin peşinden giden Bekir Erkol, Tuba Erkol'u apartmanda defalarca bıçakladı.

'ANNEMSiZ UYUYAMAM Ki'

Annesinin öldüğünden habersiz olan Müşerref Erkol ise olay sırasında karşı komşuları tarafından kurtarılıp, eve alındı. Küçük Müşerref'in çevresindekilere, "Ben annemsiz uyuyamam ki. Ben onsuz nasıl yatarım? Ne olur doktorlara biraz daha para verin de annemi yaşatsınlar" dediği öğrenildi. Babalarının annelerini öldürmesine şahit olan 3 kardeşin, daha sonra annelerinin akrabalarına teslim edildiği belirtildi.

http://www.cumhuriyet.com...bicaklayarak_oldurdu.html
    1 ... klimanjaro
  2. 2.
    Bu azgın piçlerin götünden içeri kızgın yağ dökeceksin kızgın yağ! Bu şerefsiz bu katil sıçmıkları acı çektire çektire geberteceksin.
    ... cullen7