bugün

Sağcı-solcu, roman, fantastik ayrımı yapmadan, yüzlerce yayınevine ait binlerce kitabı Diyanet Vakfı Yayınevleri'nde bulabileceği bir hale geldik. En çok satan popüler yerli-yabancı, Sarah Jio’dan Elif Şafak’a, Khaled Hosseini’den Turgut Özakman’a ve Canan Tan’a kadar hemen hemen her yazarın kitabı burada mevcut. Şu anda 24 kitabevinde 15 bin çeşit kitap satışta. Kitap-kafe projesine Ankara’da başladık. Bu arada hazırlıklarını sürdürdüğümüz KazançKart ve elektronik mağaza uygulamalarımız da ilgi çekecek

https://www.youtube.com/watch?v=DKdjsU1nzME

Kitap okurları buraya geliyorlar kitabı istedikleri kadar istedikleri sürede okuyabiliyorlar. Bunun yanında bir bardak çay ya da bir Türk kahvesi ikram edebiliyoruz onlara dolayısıyla arzu ediyoruz ki insanımız daha fazla kitapla haşır neşir olsun. Arzu ettik ki Ankara’nın kitapseverleri için burada yeni bir kültür ortamı oluşsun. Kitabevimiz, kitap kafemiz ve bunun yanında geleneksel el sanatları bölümümüzle inşallah yeni dönemde Ankara’nın kültür hayatına katkı sağlayacağız.
din gibi saçmalığı devlet desteğiyle propaganda aracı olarak kullanılacak bir yapı.
MEMLEKETTEKi YARRAK KÜREK iŞLERDEN BiRi, DiĞERi DE TRT KÜRT, ARAP FiLAN...

TRT GARiBAN VATANDAŞIN VERGiLERiNi BÖYLE SiKiK KANALLARA HARCAMAK YERiNE EKRANLARINA SEViYE GETiRMELi. BiR TANE DENYP ÇIKMIŞ DEVLET KANALINDA KADIN NASIL DÖVÜLÜR DiYE ANLATIYOR.

BiZiM GERZEK DEVLET YÖNETiCiLERi, NE BOK YER BELLi DEĞiL...
garip hikayelerin anlkatıldığı gereksiz kanal.

saçma sapan programlar var, şarlatanlıklar mı ararsın tuhaf masallar mı...

hepsi var.
Google drive' benzeyen bir logosu vardır.
http://www.trt.net.tr/ana...spx?y=tv&k=trtdiyanet
müslüman mahallesinde salyangoz satacak kanaldır. sapık nuculuğun ve şiilik çakması şafiliğin, hanefilere propagandasını yapacak rezil bir yayın politikası olacaktır.

alevileri anlıyorum yavaş yavaş, benim paramla bana misyonerlik yapıyorlar.
görsel
bunun karşılığında trt adult kurmadıkça trt'nin yatacak yeri olmadığının ispatıdır.
ramazan ayımızı şenlendirecek olan tv kanalıdır. ama bunun alevisi var,hristiyanı var, inananı var, inanmayanı var. şimdi halktan topladığın vergiyle sen bu kanalı kurarsan olmaz o iş.
ilk yayınını 16 haziran 2012 miraç kandilinde yapacaktır. Trt anadolu üzerinden izlenecekmiş.
(bkz: hayırlı olsun)
yeni bir trt kanalı.
ramazan da yayında olacakmış. kaynak trt.