bugün

ahtapot gibi sardılar ülkeyi...

trt genel müdürü mehmet zahit sobacı, eski refah partili bekir sobacı'nın oğlu.

trt genel müdür yardımcısı ömer faruk tanrıverdi, akp manisa eski milletvekili hüseyin tanrıverdi'nin oğlu.

yönetim kurulu üyesi sayısı 7’den 9’a çıkarılan trt'nin 2022 yılı faaliyetlerini içeren rapora göre yönetim kurulu üyelerine ödenen yıllık ücret toplamının 1.5 milyon tl'ye ulaştığı belirtiliyor.

https://twitter.com/yirmi...1syLJGPU0PQz4jSQ&s=19
serdar akinan ın kartal imam hatipliler isimli bir kitabı var bununla ilgili. okuyun.
(bkz: akp li altar ın oğlu tarkan)
ak*epedir ne yapsa yeridir. padişahlık sistemine benziyor aynen. osmanlı mastürbasyoncularından akıllıca bir şey beklemek hata olur. vasıfsızlıklarını ve ezikliklerini torpil yapmaya çalışarak örtmeyi deniyorlar da daha da göze batıyorlar aslında.

o kadar para trt'ye gidiyor, yemin ederim sırf israf, ziyan. hani israf günahtı dinciler? heykellere çok para harcanıyordu? ulan bir tane heykele bu kadar para harcandığını duymadım ben. heykele put da diyorsunuz ya.. ulan maraş'ta akepeliler uzun adamın posterinin önünde secde ettiler.. yeni putumuz tayput hayırlı olsun... ha unutmadan ak*peli bir kadın da uzun adam bizim peygamberimiz, biz ona tapıyoruz, bizim başka peygamberimiz yok diye bas bas bağırıyordu herkesin içinde. develer, asıl kafirler sizsiniz. en azılı dinsiz bile şu işlediğiniz günahları işleyemezdi, buna emin olabilirsiniz.

trt'ye o kadar para harcanmalı ki diriliş ertuğrul vari osuruktan dizilerle çomarların gazı alınsın ve ekonomiyi unutsunlar... ellerine kılıç kalkan alıp cihatçılık oynasınlar. börkle, ışid militanları gibi sakallarıyla kendilerini türk falan sansınlar. lan şu ak*pe daha o zamanlar yeni yeni islama geçen, hala geleneklerini sürdüren atalarımızı allahuekber diye kafa kesen, iğrenç arap sakalına sahip olan insanlara benzetti ya.. ne desek boş.. aynen türkler, göktürkler zamanı kabe'de tavaf yapardı, şeytan taşlardı hatta. durun hele, göktürklerin kımız yerine zemzem içtiğini de biliyor muydunuz? bunu bile gösterseler şaşırmayın derim. dedim ya, ak*pedir ne yapsa yeridir.
cehapenin 25 ilçe başkanı (istanbul) bilin bakalım hangi mezhepten.

yok be oğlum bunlar hep liyakat.