bugün

Sevgiliyse bir yere kadar da arkadaşsa hiç çekilmez .
Yalnız kalmaya ve sonrasında kendini değiştirmeye mahkum olan insandır.
tripcandır. ölsündür. *
hiçbirşeyden zevk almayan kendini beğenmiş çekilmez olan.
kimse kimsenin kahrını çekmez. bir gün çok pis dayak yiyendir.
(bkz: trip)
atar ama tribi tutulur mu bilinmez. ha karşındaki çok da fifi diyorsa tribi mabadında patlar.

(bkz: fifi diyoruz fifi)
hani insan sinir katsayısının genetiğini zorlandığı anlarda

- senin ağzını yüzünü sikerün diyerekten dalarya karşı tarafa tam olarak hak eden grup bunlardır efendim...
(bkz: sevgili)

hayatı trip atmakla geçer.
Acep tirip ne ola ki, bi de yapıyo bunu diye düşüne düşüne fosfor tükettiğim insandır.
sigarası bitince hemen yenisini yakan insandır bu aynı zamanda. valla bak, harbiden öyle oluyor bunlar.
durduk yere yapıyorsa, sefil ruhunun yalnız bırakılması halinde, 'görevimiz tehlike'deki cd gibi, bir kaç dakika içinde kendini yok edecek varlıktır.
çok yüksek ihtimal kızdır.
sorunlu insandır. her konuda muhalefetlik yapar, karşılığında trip atar. çekilmez ya.
ulan varya ayar olduğum durumdur.

üniversitede okumamla mütevellit kızlarla konusyoruz doğal olarak.Abi konuştuğun her kızla ya evlisin ya da sevgilisin mk. 2 muhabbete başlıyosun 10. ya da 11. cümlede tribe bağlıyorlar hemen ayar oluyorum.

çok pis bir insandır sözlük dertliyim valla.
Bişi olur yanlış anlar dinlemez başlar surta asılır part1... anlatmaya devam edersin yüz çevirir part2.... anlatırken istemeden birazda sinir haliyle başka biş isöylersin pot kırmış gibi görünürsün iki kavgayı tek potada eritip bir önceki tripe trip ekler sonra.... sinir krizleri ve seyirmeler başlar sende en son hala anlamıyorsa... yapacak bişi kalmaz bi hasss oradan ya der olaya soğuyana kadarda konuşmazsın.... GICIK iNSANLAR..!
agiz dolusu küfürü haketmiş insandir. anasi pek bir simartmis olsa gerek baska bir aciklamasi yok.
farkında olmadan, plansızca çevrenin biraz da şımarıkça bulduğu tavırlardır!!! elinde olmadan yapar bunu! fazla ilgiden çabuk bunalır! bunu trip atarak gösterir! bi durum hoşuna gitmiyorsa direkt trip atar çekinmez! kırılınca kırmayayım diye düşünmez trip atar! * *
komplekslidir.
cevap olarak trip üstüne trip atılası insandır.
dikkat edilmesi gereken bi hadisedir, trip atılan yer, mekan, bazen durumu içinden çıkılmaz hale sokar.
-nasılsın hayatım
-...
-yaa neden böyle yapıyorsun alt tarafı bi tartıştık he
-...
-neyin tribi bu şimdi lan allah aşkına ya
-ben annesiyim elif telefonu bana bıraktı bugün..
-.. ee şeyy tamam teyzecim selam söylersiniz.
arkadaşsız yaşadıkça huyunu değiştirir.
ömür törpüsüdür, insanı erken yaşlandırır.
trip üstüne trip atan insanların en popüler tribi şudur;

cevap gelmeyen mesaja; neyse uyudun galiba ben yatıyorum sana iyi geceler...

sözüdür...
trip atmakta sinir tanimayan insan kisisidir.