bugün

görsel
Bugün yoktu piyasada. Neden acaba ?
tengir budun hakkında yazdıkları ve daha önce kalbimi kırdığı, ayrıca özeleştiri yapmadığı için hala donuz listemde bulunan değerli yazar. diliyorum bir gün barışırız. o zamana dek mutlu ama uzak olsun.
(bkz: Özelde başka başlıklarda başka olan yazarlar).
olay uzasın lütfen ders çok sıkıcı.
tengiri fena enselemiş enseden tutup yukarı kaldırıp sallamış.. (#45464715)
neden sürekli tengir budun ile uğraştığına anlam veremediğim yazar. bırak adam sözlüğe küsmeyip yazmaya devam etsin, zaten herkes küsüp gidiyor.
tengir ile mücadelesinde troya destek veriyorum.

(bkz: düşmanımın düşmanı dostumdur)
ayrıca kendisinin ve panpalarının her eleştiriye cevap vermesi yanlış olan yazar. herkes seninle/sizinle aynı fikirde olmak zorunda mı ?
kızı mı diyeyim oğlu mu diyeyim nasıl hitap edeceğimi bilmediğim zevattır. allahın sana geliyorum derken orada yazılan mecaz anlamdadır sayın kereste? kimin ölüp ölmeyeceğini allah biliyor değil mi biz bilemiyouz. hem sen başlığın tanımı yerine neden beni tanımlıyorsun hayırıdr. seninde yaran var anlaşılan tengire geldiğin an kediye dönüyorsun başkasına geldiği an atar gider öyle mi.
eeeeeee o dediklerini git puta tapanlara söyla bana değil. bizim itikatımızdan şüphemiz yok senin yazdığın yazıya cevap yazdım sen saçmaladın baskın gelmek için saçmalamana gerek yok konuyu dağıtma uzatma oruç tutuyorsan git sahurunu yap.
Tengirle olan şerefli mücadelesine destek verdiğim yazardır.

Edit:Frank'a niye saldırıyorsun olm.
hayat işte 5 gün önce çaylak yazarlar için dalga geçen allahın hikmeti olsa gerek aynı konuma kendi düşen zat. gerçekten çok yazık.

görsel
yakın zamanda donuz listesinden çıkartıp eski bazı kırıcı çıkışlarını artık yapmıyorsa okuyabileceğim yazar. daha karar veremedim.
çüş yaa büyük haksızlık. böyle güzel bir yazar neden çaylak edilir ki. bir sürü gerici yobaz varken.
Çaylak mı oldun lan sen yuvarlak. niha haha hahahaha.

Bir yazar.
yazılanlara baktım kırık biri çıktı.
iyi ki varsın. entrylerinle beni bol bol güldürüyorsun. hep böyle entryler gir tamam mı? *
trabzonspor lehine yapılan hakem hataları konusunda özeleştiride bulunmaması da donuz listemde yer almasına sebep olan yazar.
nerede iyi bir yazar var çaylak neler oluyor acaba. sözlüğün haber veren yazarı.
dün kayseri'de hamsi tava yapılan hükümet destekli hamsispor taraftarı. nasıl koydular lan ahahaha. uy aha.
bırak peşimi totoroş.

https://m.uludagsozluk.com/e/45561737/

görsel
bi daha pipimin fotosunu isteme!

görsel
galatasaray'ın avrupa kupalarındaki en başarılı türk kulübü olduğu gerçeğini kabul etmediği yönündeki şüphemden ötürü hala donuz listemde tutmaya karar verdiğim yazar. ayrıca bir iki kez güvenimi kırmıştı. şimdilik mutlu ama uzak olsun.
aslında harbi iyi biri lan .