bugün

Erkeklerin genelinin trafikte agresifleşerek önüne gelen kavga ettiği bir gerçektir.
iyi bir stres atma yöntemidir. ama g.te kaçabilir. çünkü ne zaman trafikte birine s.ktir çeksem; arabasından ya levye çıkmıştır, ya sopa. silah çıkanı bile gördüm aq. trafikte kavga bile edemiyoruz artık, g.t korkusuna. nerede o eski ramazanlar lan...

pislik editi: lan entry'lerimi dolaşıp eksileyen sünepe. bsg...
eylem ilgili taraflardan birinin sakince levheyi göstermesi ile başlar ve muhtemelen karakolda biter. levhe camdan diğer sürücüye gösterilirse diğer sürücünün korkup kaçma olasılığı vardır, dolayısıyla olay tatlıya bağlanabilir.
mevcut istanbul'da aksi mümkün olmayandır. şayet bugün kartal uğur mumcu arası 2 kişiyle dalaştım.
yiyorsa gel de kanada'da yap, bak bakalım soluğu nerde alıyorsun diye düşündüğüm topiktir.
Mümkünse adanada yapılmamalı.
istanbul'un alışılmışıdır. Gereksiz bidi bidi.
liseli ergenliğinden kurtulamamış eğitimsiz cahil insanların yaptığıdır.
Kültürlü, kültürsüz herkesin yaptığıdır.
racondur ama yiyorsa x bir avrupa ülkesinde yapın da göreyim dedirten eylemdir.
Arabada oturan kadını-çocuğu son derece korkutan eylemdir. Trafik sabır gerektirir.
Dün yaşadığımdır. Sopası var gibi geldi inemedim arabadan. Bazıları cidden tam dayaklık.
Ben az daha ediyordum. Kendim için değil tabiki arkadaşım bir kazaya dahil oldu. Bende arabadaydım. Neyse bu adam arkadan çarptı bir indik toplu aşağıya adam kitlenip kaldı. Şiddete karşıyım ama artistlik yapanı da affetmem. Arabadaki karısına dua etsin.
Çok yaptım bir faydasını göremedim. Bıraktım.

Siz de yapmayın. Çok aptalca bir şey.
saniyelik sinirleriniz için ömürlük bedeller ödemeyin.
herkes kendine göre haklıdır. kavga zaten bundan çıkıyor. çıkmasa daha iyi tabi.
insanlar çok hassas, ölmeleri yada ölmeniz an meselesi. Naçizane görüşüm, umursamamak en büyük saldırı.
Sinir katsayınızı ayyuka çıkaracak bir dolu ayıyla trafikte yol almak zor olsa da, mutlaka kavgadan uzak durulmalıdır.

Bu ülkenin birçok insanı artık, yasadan, kanundan, kuraldan korkmayan, kişilik haklarına saygısı olmayan, astığım astık, kestiğim kestik bir güruha dönüştü.
Ve ne yazık ki aklı selim, saygılı insanları sindirdi, bastırdı.

Aktif sürücüyüm, çıldırsam da ölü taklidi yapıp yoluma devam ediyorum.
Ne acı değil mi?
Evet korkuyorum!
Şoförümün cebini dolarla dolduğumdan (damadım adnan ziyagilin dolarları) seyir halinde yaşanan her hadsizliği parayla örtbas ediyoruz.
Fakir gibi baseball sopasıyla kimseye zarar vermiyoruz.
Gerçek karakterin ortaya çıktığı yer olarak trafik ortamı ve kavga.
Ahmaklıktır. Döv döv bitmiyor amına kodumun kekoları. Ülkenin yarısı hayvan olmuş. Hangi birine gücün yetecek amk.

(bkz: Döğüşmen guzum)
Çok kötü sonuçlanabilecek durum

Karşıdaki hem suçlu hem güçlüyse geri adın atmayın ama.
benle kavga edecek kişi ölmeyi ya da sakat kalmayı göze almalıdır. durduk yere kimseye zararım dokunmaz ama böyle bir şeye yeltenirse gözünün yaşına bakmam.
Trafik nedense erkeklerin sinirlerinin gergin olduğu bir ortam oluyor. Tanımadığım insanları alttan almayı, zarar görürüm korkusuyla geri adam atmayı sevmiyor ve onaylamıyorum ama bir anlık sinir yüzünden ömür boyu bedel ödemeye razı olup olmadığım konusunda emin değilim. Trafik konusunda kararsızım sözlük...