bugün

hugo rodallega gibi ikinci lig topçusunu alan takım.
türkiye'de şampiyon olabilmiş ilk anadolu takımımızdır.

Aynı zamanda dünya devlerini Hüseyin Avni Aker'de şamarlamıştır.
Yönetimi yüzünden yıllardır sıkıntı çeken takım. Ateşli taraftarı da güzel kullanıyorlar. Kupa diye diye milletin beynini sulandırdılar. Onlar yüzünden trabzonun ve trabzonsporun çekmediği kalmadı. insanlar nefret eder oldu.
avukatı fetö'den tutuklanmıştır.

görsel

http://www.gercekgundem.c...vukati-fetoden-tutuklandi
ömrümden ömür alan takım.yine de seviyorum lan seni.
Olcay şahanla renk gelen takımdır kendileri,bu sene ligde kalmaya oynuyor.
Türk futbolunun paraziti. Ülkeyi geçtiler dünyaca ünlenen futbolcuya ceza aldırarak bir yerleri göğe ermiştir. Evet.
(bkz: 1983-1984).
işi gücü takımlara, futbolculara pislik çıkarmak olan futbol teröristi takım.
http://www.hurriyet.com.t...avrupa-sampiyonu-40361152 KPMG Futbol Benchmark ekibinin yaptığı incelemeye göre 2016 yılında hisse değerleri en çok yükselen kulüpler sıralamasında 1. sırada yer almıştır.
ersun yanal ve fener taraftarı olarak başarılı olsun istediğim takım.
ayrıca başkanları da çok akılcı biri.

fenerde ancak 1 sene izleyebildiğimiz ezici ersun yanal futbolu nu trabzon da uzun süre izleriz gibi geliyor.
26 ekim 1461'den beri süren Osmanlı işgaline 11 şubat 2017'de son vermiş takım.
mehmet ekici'yi kadro dışı bırakınca coşan takım.
Ligin ikinci yarısı gümbür gümbür gelen takımım. Bu takıma ne kadar sövsemde vazgeçemiyorum. Bir daha izlersem cümle alem üzerine söz veririm ama yine de sağdan soldan bir şekilde takip ediyorum.

Edit: noldu lan götoşlar? Götünüz mü tutuştu *
bugün kazanırsa fener ile arasındaki puan farkı 4'e düşecek.
Maç fazlası ile 5.sıraya yükselen takımım. Seneye bir kaç takviye ile çok daha iyi işler başaracaktır. Başkan, teknik kadro, yeni stad ve taraftar çok iyi bir ambiyans yakaladı. Maşallah diyelim.
Maç fazlası olmadan 5.sıradaki yerini koruyan takımım. Ligin ikinci yarısında 5 galibiyet ve 2 beraberlikle inanılmaz işler beceriyorlar. Mükemmel bir takım oyunu, mükemmel bir özgüven. Helal size.
Seneye şampiyon olmasını dilediğim takım. Bu sevgi 50.yılda şampiyonluğu hak ediyor. Seneye oyunda hak ederse bırakın Trabzon şampiyon olsun. Her sene Trabzon üstüne kurulan oyunlar bitsin.
seneye ersun yanal'ı kaptırmazlarsa şampiyonluğu zorlarlar.
3 hafta sonra antalyada vazaline gerek kalmayacak. Kanırta kanırta inleteceğiz. Geliyoruz, Siz kendinizi hazırlayın yeter.
koyu samsunlu olduğum için değil, başka bir takımda tutsam yine bu hissleri duyardım.
tırnağımın ucu kadar bir sempatim yok şu takıma. ismini dahi duydukça bir sinir geliyor.
Seneye düşüşe geçecek kulüp. Ersun Yanal istikrarı sürdüremez.
CAS, şike davasıyla ilgili başvurusunu reddetmiş. şimdiki hedef Federal Soruşturma Bürosu. ordan red yiyince insan hakları mahkemesi.. elbet biri başvurunuzu kabul eder. yüklen!

http://www.milliyet.com.t...&utm_campaign=2421422
Şaka maka hayvan gibi istatistik kasmış klüp.
Fırtına sert esmeye devam ediyor. 10 maç 8 galibiyet 2 beraberlik. Sıradaki gelsin.
güncel Önemli Başlıklar