bugün

tez zamanda yusuf erdoğan zeka yoksunundan, salih dursun gibi karakter ve yetenek yoksunundan kurtulması gereken kulübüm.

ulan çoğu golü salih dursun yüzünden yedik. şu adam nasıl para kazanıyor hayret.
bugün (daha doğrusu dün) 7-0 yenildikleri antalya maçında maçı yöneten hakem 1 dakika uzatma gösterdi.
bu uzatma gösterildikten sonra oyun yaklaşık 4 dakika durdu (sarı kartlar, kırmızı kart falan) ama buna rağmen hakem maçı 90+1.40'ta bitirdi tam olarak.
bakın bu bir dramdır.
zira hakem o maçı 90+5 oynatsa trabzonspor 1 gol daha yiyerek maçı 8-0 kaybedecekti.
iki haftadır karşılıklı gol var oynayanları yatıran takım.

Allahsız'lar geçen hafta yemediniz bu hafta atmadınız, gareziniz bana mı?..
bedava kupa hayali takımı resmen bitirdi.
Trabzonspor'luyum. Bu sene tahmin ettiğim üzere umutlarımız kötüydü. Avrupa'ya da havlu attık. Bu sebeple yapacağımız bir şey yok. Benim hala ümidim var. Bu sene avrupa'ya gidemediğimiz için üzgünüm.
Oldukça eğlenceli takım. 7-0 sonrası kupamızı geri verin federasyon bize bakmıyor diye ağlamamaları şaşırtıcı. Evet.
7rabzonspor olmuş

görsel
Bir samsunspor etmeyen takımdır.
türk futboluna çok şey katan ve toparlanması gereken bir kulüp.
not:gs
iki haftada 11 gol yemiş dördüncü büyühühühü tamam gülmüyorum.

Edit : hahahaha 12.

Yine edit : 13 ahahahahah.
af buyurun ligin şeyi olmuştur, şamar oğlanı...

kendi evinde kasımpaşa'dan 6 yemek ney lan, hemde hiç atmadan.

tabi at hırsızı kılıklı adamları başkan yaparsan böyle olur...
bjk yalakasi takim.keşke dusseydi amk un yalakalari..
fenerbahçe gibi zayıf bir rakibe şike şampiyonluğunu kaptırmış ve hukuki olarak da bunun üstüne gitmemiş vasat takım.

müstehak size. ben olsam fenerbahçe camiasına gün yüzü göstermezdim.
saymayı bilenlerin dalga geçtiği takım.

ulan bi sayın bakalım futbolcuların yaş ortalaması kaç ?

liseli diye dalga geçtiğimiz bebeler oynuyor maçta. aynı geçen yıllardaki orduspor gibi oldu.
Kirlileri sevindirmiş takımım. Canı Sağolsun.
Iho ya oy verenlerin başparmakları gtlerine girsin.
kahpe bizans diyecek en son takım.

istanbul'un fethi:1453

trabzon'un fethi:1461

(bkz: kahpe pontus)
2 haftada 12 gol yemiş halen kafa yapısı olarak 2011 yılında yaşayan gerek yönetimi gerek taraftarı ile birlikte bütünlük sağlamayan bir zamanların karadeniz fırtınası. Her ne kadar Fenerbahçeli olsam da bu adamların bu durumu beni üzüyor bu gidişle seneye kümeye oynarlar.
ptt 1. lige selam çakan takım. eses seneye gelir bunlar düşer aq.
son 2 haftada hiç gol atmadan 13 gol yiyen ligin 4. büyüğü (!)
kafasına taş düşse fenerbahçe diye ağlayacaklarına bugüne kadar kendilerini kandıran kupa kupa diye uyutup adam gibi takım yönetmeyen yönetici ekibine hesap sorması gereken takım. üzülmüyorum hallerine beter olsunlar keşke küme düşseler. evet.
Toparlanma emareleri var.
7'den sonra 6.
takımlar kendini büyük sanamaz la. trabzonspor değildir o taraftarı falandır * . iyice baktınız mı?
dün resmi sitelerinden efsaneleri şenol güneşin yeni yaşını ''Trabzonsporumuzun efsane ismi, son şampiyonluğumuzun teknik
direktörü Şenol Güneş’in yeni yaşını kutlarız.'' sözleriyle kutlamışlar. aferin lan böyle vefalı olun işte.
kasabalı topluluktur.
Yönetimi boktan olunca çok berbat bir sezon geçiren şehrin en büyük tutkusu olan takım.