bugün

belki kızacak olan sevgili trabzonlu kardeşlerimiz olacak. ama bu bir gerçeği değiştirmiyor.trabzonspor bu lige bir iki numara ufak geliyor. kiminle oynayacaksın bu ligde. burak'la mı giray'la mı cale ile mi. ben kendi payıma söylüyorum. şifresiz tv maçı verse bile maçı izlemek için elim kumandaya gitmez.
benfica'ya elenen ve şampiyonlar ligi hakkını kaybeden takım kimdi?
(#12921506)
fener de bank asya birinci ligine yakışmayacak ama napalım. kader.
(bkz: nereye saldıracağını bilmeyen fenerli)
ayrıca bursa bile gitmiştir, ilk tecrübesini edinmiştir. bursanın yanında trabzon sanatkar gibi kalmaktadır.
yakıştığını iddia edip şampiyonlar ligi'nde sıfır çekenleri görmüştür bu gözler.
kime göre yakışmıyor acaba?
ts nin benficayla aynı gruba düşmesi benfica ya haksızlık olmaz mı? diye sorarlar adama.
sıfır çekerlerse doğru olacak önermedir.
sıfır çekenler var çünkü aramızda.
şampiyonlar ligine yakışan değil hak eden gidiyor. dolayısıyla trabzonspor un yakışıp yakışmaması birşeyi değiştirmiyor.
devler ligi'nde olduğu gerçeğini değiştirmez. hem kime göre neye göre lan, bana kalsa galatasaray kadar kıymetli bir dev yok ama durumumuz malum. velhasıl omzum senindir melis.
selçuk denen oyuncu izliceğime giray'ı izlerim daha iyi.
devler ligine şike yapma ihtimali hada yüksek bir takım gönderilmeli.
(bkz: fenevbahçe)
ismindeki spor ekinden dolayı doğru olabilecek fikriyat. trabzon sk olsa daha yakışık olur.
(bkz: ağlamadan konuş annem ne diyosun anlamıyorum)
doğru bir önermedir hakikaten..

3 büyüklerde nbaşkası yalandır şampiyonlar liginde..
geçen sene bursasporu da gördük sonuçta..

fenerbahçe, galatasaray ve beşiktaş ın bu konuda hakkını yememek gerek.
şike iddaları sonucunda şampiyonlar liği bileti elinden alınmış fenerbahçeli isyanıdır.
1992 avrupa futbol şampiyonası'nda danimarka'nın yaptığını yapabilirse gayet yakışacak klubümüzdür. hatırlatayım. o zaman yugoslavya'da iç karışıklık çıkınca onun yerine danimarka euro 92'ye apar topar tatilden çağrılmış ve danimarka şampiyon olmuştu. inşallah gudubet bir kura çekmezler de gruptan çıkar.
her yıl kupayı alıp gelen fenerbahçe'ye nazaran kısmen doğrudur.
biz ön elemelerde elenerek şampiyonlar ligi hakkımızı kaybettik diyerek fenerin yerine şampiyonlar ligine gitmeyi redetmesi gerekir. ve muhtemelen alacağı başarısız sonuçlarlada ülke puanının düşmesine sebep olacaktır.
şimdi noooldi.
dünkü maçlara birlikte çürüyen iddaa.
(bkz: kapak)