bugün

4 tane soktular, bi o kadar da kaçtı. Gerisini siz hesap edin. Geberin.
Uefa'nın bazı bölümlerinde de Torinolu Şaban ve Penaltıcı Arif'in adı geçiyor, ne olmuş yani? Siz onların adlarını ve isimlerini tarihinizden silebilirsiniz; ama Fenerbahçe'nin utanacağı hiçbir şey yok ve değil Uefa kim ne derse desin Fenerbahçe tertemizdir ve hep öyle kalacak. Himmetle çaktıklarınız, kul hakkıyla attıklarınız, Mesut-Haluk-Ergun gibilerle yaptıklarınız tarihinizden asla silinmez. Lobiniz güçlü ve diğer kulüpler Fenerbahçe'ye düşman oldukları için size yatıp bize aslan kesiliyorlar, hepsi bu. Fransız hayranı ve yardımıyla kurulmuşsunuz ve Avrupa takımısınız, kabul ediyorum. Türk'ün temiz gözyaşı, her bi' yolunun arkadaşı, mazlumun umudu yoldaşı ise biziz. Allah hidayet verdi, ben de cinconlu iken 18 yaşında doğruyu buldum, Fenerli oldum. Allah sana da hidayet versin!
Yazısını silmiş kardeşim. Sanırım hidayete erdi ve arınıp doğru yolu buldu :-).
lan oğlum bunun hakemle ne alakası var...herifler total oynuyor işte bizim takımlar bireysel oyuncu kurgusu uzerine. tr deki takımların kalitesi de ortada olduğu için bizim ligde de aman aman zorlanmıyor büyük takımlar...gören de şöyle bir iddiada bulunanlar her sene ülkeye avrupa dan kupa getiriyor zannedecek.
tüm 3 büzükler için geçerli olan kural. türkiye'de şikeyle ilk 3'e sokuyorlar gidiyorsunuz avrupa'da en dandik takımlar çakıyorlar geliyorsunuz her sene.
--spoiler--

lan oğlum bunun hakemle ne alakası var.

--spoiler--

kanka az önce youtube de gezinirken gördüm okan maç sonu "hakem maçı katletti" diye dövünüp durmuş * ulan arkadaş ya..
Tr hakemleri ile ne mi alakası var? Ahahahaha.
Yav dünkü maçta tr hakemleri olsa her yere düştüğünüzde lehinize faul verilip adamlara patır patır kart çıkar, sonunda da 10 kişi kalırlardı. Tr liginde böyle şampiyon oluyorsunuz işte günaydın.