bugün

Tabi lan manyak mısın adamın tırları var. Abi o altın varaklı kadeh mi. Vay be adamın yaşantısına bak bide bizim kine bak...
görsel
Parasi beni ilgilendirmez de gorup gorebileceginiz en mutevazi adamlardan biridir.

Bugun uc sise kendisi icin hazirladim bilgisi olsun.
Adam dolarlarından yelpaze yaptırmış sol elinde onu sallarken sağ eliyle entry giriyor siz "zengin midir?" Diye tartışıyorsunuz. Peeh!
Isınmak için dolar yaktığı rivayet edilir.
Zeytinyağlı dolar sarması yediğini görenler olmuş.
Bi götüne sokmadığı kalmış herhalde. Dolarları.
zengin midir, değil midir aşağıda vereceğim donelerle siz karar verin.

sen bu satırları okuyan sevgili kardeşim.
bu geçtiğimiz bayram neredeydin?
suriyelilerle dolu plaja gittin değil mi? "sikerim lan bu hayatı" deyip yüzemeden döndün.
ama bu adam yurtdışındaydı.
bir şişesi 150 dolar olan adını benim bile bilmediğim şarabı içiyordu.

geçen pazar kahvaltısında ne yedin?
ekmek, peynir, zeytin. eh bir de rafadan yumurta falan.
ama bu adam belek'te golf kulübündeydi.
kulübe üyelik için senelik 10 bin dolar para ödüyor, ama kahvaltıda 2. bir meyve suyuna 50 dolar bahşiş atıyor.

dün gece sahibinden.com'da az yakan, çok kaçan 2008-2009 model bir araba bakıyordun değil mi?
ama bu adam sahibinden. com'da yat bakıyordu.
bir de utanmadan bana soruyor, "pampa tek motorlu mu olsun, çift motorlu mu" diye.

ben bilemedim zengin mi fakir mi?
siz bilin.
Gerçek totonok folmondoko boton gomo çok fakirdir ve 1934 yılında yakalandığı karahumma hastalığından dolayı ölmüştür.

Bugun totonok diye tanıdığımız kişi yosso kohondur ve çok zengindir.

Bu kadar zengin olacak ne vardı?
bir ara tüplü audi'ye bindiği şeklinde iddialar vardı. yanlış hatırlıyor da olabilirim ama aklı ve gönlü zengindir.
yüreği zengin olsun yeter.
gönlü zengin olsun yeter.
gönlünün zenginliği baz alınırsa geçerli bir tespittir. hem beyaz beyaz davşanları olan dönüm dönüm arazileri olan ve bunları "şantiye yahu" diye mütevazi göstermeye çalışan bir adam zengin olmayacakta kim olacak..

tito abi davşanlardan birisi gelsin artık daha ne yazayım bea *
Arkadaşı tanımıyorum ama isterseniz satın alabilirim ?
Bize ne sirplar dusunsun.
Bilmem. Çokta merak ettiğim bir konu değil açıkçası. zenginsede Allah daha çok versın efendim.
Değildir şeklinde cevaplanacak sorunsal.

Kendisinin bana 6 senedir bira sözü var, tutmuyor. Zengin adam bu kadar bekletmez.