bugün

uruguay'da çalışıp çabalayıp mağdur ettiklerinin parasını toplamaya çalışıyordur.
manken sikip koko çekiyorum. keriz parası da bir tatlı oluyor ki.... ulan ibneler 24 yıldan aşağı viski getirmeyeceksiniz demedim mi? al götür bunu!

gördüğünüz gibi hala dertlerim var...
güney amerika mariuhanası çekiyor.
kanal kanal dolaşıp anılarını anlatıyormuş.

https://www.youtube.com/watch?v=RMDzk8I2Z04
keriz çomar parasıyla götünü siliyordur.
uruguaydan angus ithali için bağlantı yapıyordur.komisyonculukla kazanıp borcunu ödeyecek garibim.
Memleket hasretiyle yanıp tutuşmaya başlayacaktır.Caldigi paraları da memleket özlemi yüzünden ağız tadıyla yiyemeyecektir.

Bakın görün çok uzun sürmeden teslim olup yurdunun o torpah kokan mapushanesinde yatacaktır
ben olsam kerizlediğim çomarlara gülmekten parayı harcayamam amk.
Koca götlü kızlarla yat turu yapiyordur.
Uruguay'dan et aldığımıza göre, bir çiftlikbankta orada kuruyordur. Hatta yeni görev paketi hazırlıyordur. Çiftlikbank genişleme paketi made in uruguay.
hababam sınıfı öğrencisi tipiyle nasıl kandırdı bu badana sırığı ile dövülesi insanları anlamak mümkün değil. kimbilir belki de şu an, sütun bacaklı uruguay kızlarından oluşan yeni çiftliğinde, yeni projeler peşindedir.
diego forlan, lugano ve müsaite düştüklerinde godin, muslera gibi ünlü futbolcular ile halı saha maçı ayarlıyordur. para bok nasıl olsa uruguay gibi bir ülkede ye ye bitmez. millette burada inek tavuk falan bekliyor hala.

şu ülkeden çıkan sahtekar, hırsız, yolsuz kadar adam dünyanın kalanından çıkandan fazladır. ancak daha yakın geçmişte ve günümüzde birçok örneği varken insanlar hala 1 koyup 3 alacağız diye ellerindeki birikimleri bu hırsızlara veriyorlar. akrabası olarak borç isteyin 3 saat dil dökerler şöyle zordayım böyle bitiğim diye sana bana vermezler ama böyle tosunlara gidip sorgusuz sualsiz yatırırlar.
eskort bank oynuyordur.
Disko ışıkları içinde Apaçi dansı yapıyordur.
Heryere tüm samimiyeti ile "Bunu kuran tosun yatırımcılara ....... geçmiş olsun" yazıyordur sanırım.
Zenginin malı züğurdün çenesini yorarmış efendiler.
elinde çerez burada sağdığı koyunların melemelerini izliyordur. helal olsun sana tosun paşa.
ferrarisi ile salak gibi yanlıyor.
drift

https://www.youtube.com/watch?v=_l_J5QALOfg
uruguay gibi zokuk yerde

ya kafayı yiyordur

ya da başka bir ülkeden vatandaşlık almak için tırmalıyordur

mağarasından yazanlara bakmayın

uruguay kasaba irisi bir memlekettir

ama mesela arjantine topuklayabilirse iş değişir.
milletten sövüşlediği paraları afiyetle yiyor. arada size olan borcumu bitcoin ile ödeyeceğim gibi yemler atıyor. bu memlekette bu tipe inanan 77 000 insan olması ayrı bir ironi. bazen aziz nesin haklıymış diye düşünüyorum.
25 yaşındaki velet naparsa onu. Sağdığı danaları düşünerek pipisiyle oynuyordur.
Zamanında overlokçu olmasının verdiği köşeyi dönmek becerisini uruguay' da mastır yaparak tamamlıyor.
bence şu an mağdurların twitlerini okuyup kahkaha atıyordur.
paraları karı kız ile eziyor napacak.