bugün

çıtı pıtı güzelliği, deve gibi hatunlardan daha makbul olan 1.60 lık hatun kişidir. ama benim yanımda noktayla virgül gibi durduğumuzdan hep uzaktan bakmakla yetinmişimdir.

nedemişler
kısa boy yatakta uzun boy sokakta
esmer yatakta sarışın sokakta

yani = hem esmer hem kısa boy *
1 50 boy hiç bir bayanı mutlu etmez, ama elden de bir şey gelmez. topuk en klasik çaredir. bir yer de kaçınılmaz.
"zaten boyun uzun, bir de topuklu ayakkabı giyiyorsun hayvan gibi oluyorsun" sözlerine maruz kalmayan kızdır. hayır anlamıyorum orada iltifat mı ediyorlar, dalga mı geçiyorlar. topuklu ayakkabıyı boyu kısa değil de seksi olmak için ** giyen kız daha başarılıdır.
vücudunun geri kalanı toprak altında olan kızdır. hele bir de düşük bel pantolon giyiyorsa değmeyin seyre. *
istisnasız. en büyük hayali de çin'e gitmek olan kızdır.
maksimum 1.58 olacak kızdır. güle güle kullanınız.
totosu kalkmıştır.
Bu halinden de memnundur.
Fakat görümtü iğrençtir.
kütüktür, kapkalın bacakları vardır. (bkz: ıyy iğrenç)
düğün bayram seyran gibi özel günlerden birinde olabilir, prezantabl görünmesi gereken bir işte çalışıyor olabilir, topuklu ayakkabıyı seviyor olabilir, boyuyla ilgili sorunları olabilir.
(bkz: bırakınız yapsınlar bırakınız geçsinler)
1,70'lik* hatunun yanında kısa boylu olmaya devam eder. *
bir buçuk metrelik boyunu az da olsa uzatmak isteyen kızdır. haklıdır da.
korku duyulacak kızdır. ne de olsa götü yere yakındır.
topuklu ile yürümeyi biliyorsa sorun yok lakin her dakika yerlere düşüyorsa emeklerken daha da kısa görünen hatundur.
(bkz: pirince giderken evdeki bulgurdan olmak)

kimi kadın topuklu ile o kadar bütünleşir ki ayağında spor ayakkabı olsa o kadar rahat edemez dersin. ama kimisi... yapmasınlar böyle amaa.
Boyu dikkate alındığında çok normal sayılabilecek durumdaki kızdır. En azından telafi etmeye çalışıyordur. Iyide yapıyordur.
(bkz: Sen olsan ne yapardın lan)
Topuklu ayakkabının yakışacağı kızdır.

1.80 olup topuklu giysek de depresyona mı girse zavallı Türk erkekleri??
Kısa boylu bayanların daha şirin görünmesi sebebiyle erkekler tarafından daha fazla ilgi çektiğinden bihaber olan kızdır. O topuklu ayakkabıyı giyme sebebi bir nebze beğenilmek olduğu için yanlış düşünen kızdır. Üstelik çok çekicektir o ayakkabılarından ileri ki yaşlarında.
*
topuklu ayakkabı giyebilen kızdır. ben istesem de beceremiyorum onların üstünde durmayı. yürümeyi demiyorum bakın.
(bkz: götü yere yakın olandan korkacaksın)
önemli olan boyu değil işlevi denilesi kızdır.
ezikliğini bir nebze olsun gidermeye çalışan kızdır. o da candır, insandır, vurmayın lan !
kızcağıza hak verdiğim konudur.bayanı gösteren boyu posudur,1.50 lik kızı kim napsın?
götü büyük olması muhtemel kızdır.
Topukluyu giyince zarif bir bayan olacaktır.