bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    çocukluğumuzun vazgeçilmez gıda maddesi.
    belki sadece sıradan bir çubuklu top şeker...
    lakin karizması yeter...
    ... sıçtırtma lamasına
  2. 2.
    sevgiliye paylaşmayı önerdiğinizde doğal olarak öpüşme sonucu ortaya çıkabilecek çok amaçlı şeker...
    ... sıçtırtma lamasına
  3. 3.
    kadınsı erkekler için kullanılan, "top"umsu söz.
    ... asiti kaçmış kola
  4. 4.
    Eğlenceye ayarlı saplı şeker.
    1 ... sulh
  5. 5.
    çocukluk yıllarının en yakın şahitlerinden biri.bakkala gidilir,ekmekten artan para üstüyle topitop kavanozunun başına geçilir.kavanozun kapağına delikler vasıtasıyla tutturulmuş renk renk topitoplar.limonlusu,çileklisi,elmalısı.hangisi seviliyorsa o hemen alınır.şöyle paketi yırtılarak açılır.o güzel tadı hiçbirşey de bulamazsınız.tabi bitmeye yakın artık dişlerle kırmaya çalışılır o güzelim şeker.dişleri kırarcasına.nice çocuğun dişlerinin simsiyah olmasında başroldedir topitop.hınzır şey.yanağı şişirir böyle.ağzında dolaştırırsın.katır kutur kırmaya çalışırsın.bu bile eğlenceliydi.insan büyüdükçe bazı eski güzelliklerden de geri kalıyor.çocukluğunu tekrar yaşayabilme ümidiyle.
    1 ... zamazingo
  6. 6.
    kent'in ürettiği, yiyiş şekline göre çok çocukça ya da çok erotik olabilen saplı şeker.

(bkz: lolipop)
    ... ad lucem
  7. 7.
    yurdum insaninin kufur olarak kullanmasi cok uzun almayan seker markasi.
    ... radament
  8. 8.
    okulumuzda çokça bulunan florasan renkler ve parlak ayakkabılar giyen erkeğimsi insanlarıdır.
    -2 ... kurbaa kermitin parmaklari
  9. 9.
    erkek adam çubuğuyla birlikte topitop yemez mantığıyla* senelerdir çubuğunu kırıp, dişim şişmiş gibi bir görüntü eşliğinde yediğim şekerdir..

(bkz: top filan ayıp oluyor ama)
    ... nbonoscka
  10. 10.
    biraz büyük yapıldığını düşündüğüm şeker gibi şeker.hayır eşşek kadar adam oldum 15 dakikadır emiyorum bitmiyor.büyükler için topitop küçükler için elma şekeri.
    ... zigana34