bugün

Ömrümde izlediğim en ucuz dizi. Ergenler yazmış ve yönetmiş sanki diziyi. sürreal kısımlar olmasa hikaye tamamen gerçekçi bir zeminde kalsaydı çok daha iyi olurdu. Müzikleri ve görselliği çok iyi. Nicolas Winding Refn sevenler için bile izlemesi çok zor bir dizi.
D'Artagnan motherfucker! Böyle bir şarkı olamaz amk, felaket gaza getiriyor. Şu şarkı için bile 150. kere Django Unchained izlerim.
Django Unchained'ın soundtracklerinin hepsi muhteşem ama bununla Filmin başında ki Django soundtracki en iyisi. Bu adam nasıl bu kadar filme uyan, bu kadar güzel müzikler seçiyor lan? Yemin ediyorum sahnelerde ki müzikler sanki o sahneler için yazılmış gibi. Bu arada diğer soundtrackleri de yazmak isterim ama çok uzar, hepsi mükemmel bilmem kaçıncı kere tekrar izledim ve müzikler mest etti yeniden.
Nicolas Winding Refn'in Amazon için çektiği dizi. Miles Teller dışında ünlü denilecek bir isim yok kadroda. Çoğu kişi sevmese de benim beğendiğim bir aktör. ogf ve neon demon gibi vasat olmaz umarım. Prime time bir kanal yerine amazon tercihi çok iyi olmuş. Yayınlanan ilk teaser tam refn görselliğinde.

https://www.dailymotion.com/video/x6k0udz
tam bir uzun yol şarkısıdır. dinleyin , dinlettirin.
genç ölmek için çok yaşlıyım anlamına gelen, django unchained filminde kullanılmış şarkıdır. sözleri şöyledir ;

Round and round
Round we go.
Where it stops?
Nobody knows it.
Side to side.
Back and forth.
God above
And the devil below him.
You got your reasons
And I got my wants.
Still get that feeling
But I\'m too old to die young now.
Too old to die young now.
Above or below the ground.
Too old to die young now.
Still the good lord might lay me down.
akıllara marilyn manson'un,

--spoiler--
we were too dumb to run too dead to die
--spoiler--

sözlerine sahip coma black şarkısını getirmiştir.