bugün

''hacı geliceksen gel her gün bi sözlüğe bi scoutgs ye bi resmi siteye f5 yapıp yapıp duruyorum'' dediğim topçudur.
galatasaray' a geldi diye duyuruldu, yeni transferimiz diye facebook' ta videoları paylaşıldı bu kadar alışmışken kusura bakma alamadık derlerse önce scoutgs' yi sonra facebook' taki sayfaları yakarım. yeter lan geleceksen gel.
arsenal'e ne verdiği ne vermediği zerre kadar umrumda olmayan futbolcu.

galatasaray'da iş yapacaktır o ayrı konu. zira galatasaray'a son yıllarda gelen yabancıların çok büyük çoğunluğu iş yapmıştır.

o yüzden arsenal'de iş yapıp yapmadığına takılmamak gerek, hele hele fenerbahçelilerin bok atmak için bahane uydurmalarına hiç takılmamak gerek.

"guiza ispanyada, ispanya milli takımında iş yaptıda noldu yeğen" diyorum onlara sadece.

rahat olsunlar.
bir fenerli olarak bana göre gutiden ve alexten daha iyi oyuncudur. eğer geçirdiği ağır sakatlığı atlatabilmişse ortalığın amına koyabilir.
yakın arkadaşlarımdan birinin floryada terapist olan arkadaşının arda turan'dan aldığı habere göre galatasaray'da olan futbolcu. 1 gram şüphem kalmadı artık. kesinlikle bizde.
her yıl 6 ay sahalardan uzak kaldığını iddia edenlere karşın 2008-2009 sezonu dışında her sezon 30 un üzerinde (2004 ten itibaren sırasıyla 33-31-36-34) maça çıkan, son sezonunda (2009-2010) arsenal ile 33 karşılaşma oynamış olan futbolcu.

taşşak geçmişler lan sizinle alenen, strin gidin antu'ya zırlayın...
öncelikle scoutgs milan baros ile iki yıllığına anlaşıldığını geçen haftalarda duyurdu. scoutgs' nin bu haberinden sonra gazetelerde beşiktaş baros' u istiyor diye başlıklar atıldı ama scoutgs' nin dediği oldu ve baros 2 yıl daha galatasaray' da kalacak. yani demem o ki bu adamlar atmıyorlar, nerden nasıl öğreniyorlar bilmiyorum ama daha yalan haberlerine rastlamadık. yine de rosicky' nin arsenal ile kontrat yenilemesi maliyeti vs. düşünüldüğünde gelmesi çok zor görünüyor bana da ama scoutgs de durduk yere yazmaz böyle bir haberi.
tüm bu olanlardan sonra ben yine adnan sezgin' i suçlayacağım ister istemez. medya onlarca adam yazardı, haldun gider hiç yazılmamış bir adamla gelirdi üstelik bu adam medyada yazılanlar kadar büyük bir isim olurdu da kimsenin ruhu duymazdı. şimdi adnan sezgin geçti dümene ve maşallah ne oluyor ne bitiyor tüm sitelerde gazetelerde tartışılıyor.
Jübile maçında çocuğuna çok güzel anlar yaşatmış çocuğuna.
bak canım

büyük kulüplerin kalifiye elemanlarını öyle hemen alamazsın sen arsenalden man utd den interden bi oyuncu almak istiyorsan ya teknik adamın o futbolcuyu istememesi lazım ya da bonservisinin elinde olması lazım.

ingiltere futbolunu ya da arsenal i yakından izlemeyenler bilmez , rosicky arsene wenger in en güvendiği futbolcuların başında gelir ki kendisine olan güvenini sözleşmesini sezon başı 3 yıl uzatarak gösterdi wenger ayrıca arsenal takımı bir defans ve bir forvet dışında transfer de yapmadı dolayısıyla 3 kulvarda yarışacak olan arsenal takımı sana joker elemanını vermez.

kaldı ki emirates cup da takım kaptanı olarak iki maçta da ilk 11 çıktı rosicky.

galatasaray ın transfer bütçesine daha girmedim bile dikkat ederseniz , sizce sözleşmesi süren bi rosicky için elden çıkartmak istese bile arsenal ne kadar ister ? galatasaray bunun kaç taksidini karşılayabilir ?

en doğru şekilde anlatmaya çalıştım hala rosicky gelecek hepinizin anasını sikecek diyorsanız o sizin bileceğiniz iş ben fly emirates den bildirdim.
fenerbahçe yanlısı ntvspor'un yaptığı haber sayesinde insanların galatasaray'a gelmeyeceğini düşündükleri futbolcu. maalesef futbola bunlar da karışıyor. rosicky galatasaray'da arkadaşlar. sadece biraz sabır. bu transferler açıklanacak ve gerçekten çoğu insan göt olacak, hani buna %100 eminim de farz-ı muhal açıklanmadı diyelim, bu entryler silinmeyecek merak etmeyin.
görünen o ki; transfer mevsiminin son haftasına kadar julio baptista ve ledesma'yla birlikte galatasaray'la adı geçecektir.

elano blumer satılacaktır. umut fakirin ekmeği diyen galatasaray taraftarları "ya sabır" çekecekler. ne de olsa adı geçen adamlar bomba!

adnan sezgin'nin çingene pazarlığı yüzünden birkaç bin dolar'a elimizden kaçacaklar ve inamoto, bratu, petre gibi tiplerle anlaşıldığı ilân edilecek.

ve umuyorum; bir grup galatasaray sevdalısı kulübü basıp adnan sezgin ve onu göreve getiren/görevde tutan adnan polat'ı linç edecekler.

(bkz: adnan x 2)
geçireceği ameliyat sonucunda euro 2008'de forma giyemeyecek futbolcu. türkiye'nin çek cumhuriyeti ile karşılaşacağı düşünülünce böyle bir eksik bize iyi yarar.
az önce ntv spor'dan da galatasaray'ın ciddi şekilde ilgilendiğine dair duyumlar aldıklarını söyledikleri futbolcu.
yanında arsene wengerin de alınması gereken futbolcudur.*
ntv sporda çıkan haberlerden sonra scoutgs'den şöyle bir açıklama gelmiştir.
--spoiler--
Ne bekliyorsunuz cidden anlamıyorum. Galatasaray' da dedik, daha ötesi var mı? Açıklama ne zaman yapılacak bilmiyoruz, niye bekleniyor bilmiyoruz. Vardır elbet bir bildikleri.

Biz de sizin gibi bekliyoruz. Bakalım bu hafta netleşir herşey.

Ali Erdoğan - Yönetici / scoutgs
--spoiler--