Olimpiyatı alsaydık asla bir Japon Marmara da deprem olur olimpiyatı tokyo alır diye yazmazdı. bu bile olimpiyatı hak etmediğimizin göstergesi, önce insan olacaksın, gerçek sporsever olarak futbol dışındaki tüm spor dallarında başarı göstereceksin öyle haremlik selamlık havuz yapıyorum diye komik olmayacaksın, koca şehirdeki tek doğru dürüst jimnastik salonunun yerine AVM planlamayacaksın. bu kafayı değiştirmediğin sürece tsunami değil göktaşları düşse istanbul a olimpiyat vermezler.
ileri zeka bir beyin, ileri zeka bir söylemi. şimdi sorun şu ki; onlarda tsunami olsa adamlar bir şekilde olayı halleder. ama büyük istanbul depremi olursa bu arada, işte o zaman japonlar gelsin ülkeyi tekrar kursun diye ağlarız.

hem ayrıca şöyle bir şey var. tsunami 5 sene sonra olsa, istanbul'a mı verirler. yoksa olağan üstü bir hal olduğundan. önceki 3-4 olimpiyatı düzenlemiş şehirlerin birine mi?
über müslüman, sözde insan cümlesi.
bir de bunu dua eder gibi söylemiş ki sormayın.

hayır bir ülkenin başına tsunami felaketinin gelmesini isteyecek kadar müslüman.
rezil bir topluma dönüştüğümüzün canlı kanıtı.

şu düşünce yapısına bakar mısın arkadaş. ne kadar rezil bir toplum olmuşuz. bu kafayla olimpiyat alsak ne olacak.

sırf bunun gibiler yüzünden marmara'da deprem olsa da g.t olsa dedirtecek beni koduğumun insanımsı. ama diyemiyorum. sadece bunun gibiler bir tsunami ya da doğal felakete maruz kalsın istiyorum. sadece bunun gibiler. yazıklar olsun.

bir de ilahi adalet diyor. ne sanıyorsa artık. ilahi adalet dediğin sadece müslümanlara yoktur. onlar kabul etmese de diğer bilimum dinlere inanan insanların da ilahı allah'tır ve sana nasıl yaklaşıyorsa dünyada onlara da öyle yaklaşıyor. sadece ahiret hayatı için aynı yaklaşımda bulunmuyor. ama senin şakirt kafan anlamaz bunları sen allah'ı sadece müslümanların ilahı sanarsın. sadece müslümanlardan sorumlu sanarsın..ince meselelerdir bunlar sen yorma kafanı aç bi iki dizi izle. hüloğ de. hadi anam.

(bkz: arifin mençistıra attığı golü ararken nerelere geldim)
alper terzioğlu nun biricik hayali. varsın kimse ölmesin olimpiyat başkasının olsun.
japon yetkililerin kına stoklarına şimdiden yatırım yapması gerektiğini apaçık ortalığa seren hayal. görünen o ki olası bir felaket anında kına fiyatlarında yükseliş gerçekleşecek.
ne kadar insancıl bunlar ya, yalamaktan beyinde nöronlar düzleşmiş. bir de ilahi adalet diye olaya, pis düşüncelerine Allah'ı karıştırıyor. pislik.
Bir temennidir. Tespittir.
Siz tayyip olsun diye temenni ederken isterken bisey yok baskasi bisey soyleyince reroro.
Birakin lan bu isleri.
izmit depremine 7.4 yetmedi mi diyen kara çarşaflı böceğin oğlunun tweet'i olmalı.

Böyleleri de müslümanız diye geziniyorlar ortalıkta. Sonra Mısır için üzüntüden ölürler, Rabia parmakları çıkarırlar. ikiyüzlü götünüze soksanız o parmakları daha müsait bir şey yapmış olursunuz.
Terbiyesizliktir,vicdansızlıktır.içten içe istiyordur da..diyecek bir şey bulunamıyor.bir de ilahi adalet falan demiş ilginç bir kafa.
tokyo tsunami etkisinden birkaç ayda kurtulabilir ama allah korusun istanbul 7 üstü bir depremde sittin sene belini doğrultamaz.
zekicedir.