bugün

Tokat'ın Reşadiye ilçesindeki saldırıya pkk'nın ben yaptım demesi.

http://www.haberokur.com/...riyi-PKK-ustlendi-123417/

bir konuya değinmek istiyorum.
bu saldırıyı pkk'dan başka hangi örgüt yapabilirdiki zaten, ve pkk'nın saldırıyı biz yaptık açıklaması ile bazı köşe yazarları ve burda da bazı sözlük yazarları utanmasalar bu olaya ergenekon yada derin devlet diyeceklerdi, az bir utanmaları varsa yüzleri kızarır umarım.

sormak istiyorum ne oldu akp'nin cumhurbaşkanı ne oldu tayyip efendi ne oldu arınç efendi ne oldu ahmet türk , zamanlamasını ve yerini çok manidar bulmuştunuz.
(bkz: #6738749)
Dış düşmanların iç karışıklık ve iç savaş çıkarmaya yönelik son ve en keskin hamlesi. Başarılı bir deneme. Türkiye bu konuda bir ilk. Bunların dış güçler tarafından gerçekleştirilmiş komplolar olduğunu herkes biliyor ama yine de herkes dolduruşa geliyor. Tabiiki kanı bozuk ermeni kırması, yahudinin desteklediği pkk örgütü de üstüne tüy dikmeye devam edecektir.

(bkz: Danışıklı dövüş)
şehitler bu ülkenin açık yarası. bıçağa, silaha lüzum yok ki kanatmaya. cımbız değse feryad ettiriyor bizlere. şimdi hakkari yi gördük, karakol bastılar, şırnak ı duyduk yol kestiler. dedik ki "lanet terör". ama bu şeytan merak ettiriyor işte insana, ulan bu tokat dediğin ankara ya iki saatlik yol. burnumuzun dibi.

bu ülkenin özel harp dairesi var, özel kuvvetler komutanlığı var, terörle mücadelesi var, askeri istihbaratı var, milli istihbaratı var, termali var, uydusu var, intikal eden timleri var, korucusu var. "nasıl oluyor da tokat da ben yedi can veriyorum ulan" diye isyan edesim geliyor. doğduk doğalı türlü oyun içinde oyun, senaryo içinde senaryo gördük biz.

ölenler şehit başımızın tacı eyvallah içimiz yandı, öldüren kim peki?

biliyor muyuz, hayır.

bunun adı terör suçu olmayanı idam ediyor, kimin terörü peki?

biliyor muyuz hayır.

belki ben çok cahilim, anlatsın bana bu ülkenin kuvvet komutanları, içişleri bakanı, mit müsteşarı, ben merak ediyorum arkadaş, nasıl oluyor da tokat a kadar geliyor bu iş.

madem ki bu pkk terörü, demek ki birilerinin ihmali var bu işte. neden tanrılar kurban, krallar kelle istemiyor o zaman, kimin hatası uğruna verdik biz yedi canı toprağa.

şüphe belki benim tek gerçeğim, şimdi şüphelerimden de şüphe ediyorum ben...
Zaten bildiğimiz bir şeyin resmen acıklanmış hali.
gözümden düşen her damla için elimden gelen ne varsa yapıcam sana karşı pkk...
ne acı bir tesadüftür ki, albay dursun çiçek reşadiye imiş bugün gerçek bir gazeteci köşesinde yazdı bunu, ibrahim şahinde reşadiyeli imiş ve biliyomusunuz ki, mehmedlerimizi kara topraga düşüren alçak pusuda, kullandıkları aracın üzerinde delinmemiş 10cm2 bir alan bile yokmuş o kadar kurşun sıkılmış üzerlerine ve biliyormusunuz ki bu kadar kurşun sıkılan mevkiye en fazla 1 km lik mesafede birde karakolumuz varmış, varya o karakolu bu durumda allah korumuş, burunlarının dibinde vatanevlatları şehid ediliyor duymuyorlar, belki keleşlerde susturucu vardı onuda bilmiyorum, detaylı bilgimde yok o kadar.

biliyor musunuz ayrıca şunu bir daha söyleyecegim, şehid mehmedlerimizin 4 tanesi kürt kökenli imiş...
bana bilmedigim birşey soyle sozluk.
Üstlenebileceği tek şey hainlik olan kafası çalışmayan gerizekalı insanlardan oluşan örgüt adı altında insan çöplüğünün son eylemi.
(#6739371)
başka bir şey değildir.