ozguvenin olusmasina buyuk engellerden biri olan durum.
tck'da hükmü var.
her daim arkadaş olarak görülmektir.
sikmişim özgüveni, şanssızlıkla da birleşirse yalnızlıktan ölebilirsiniz. ruhunuz isterse sarışın mavi gözlü olsun, hiç farketmez.
'ye kürküm ye' dünyasında yaşadığımız farz edilirse, sosyal hayatta epey zorluklarla karşılaşılmasına neden olabilecek durumdur.
tamamen beyinle ilgili bir sorundur. tipsiz erkek değil kendine güvenmeye erkek vardır.
benim. bildiğin tipsizim abi. ama bu tipsizliği fırsata çevirmeyi öğrendim zamanla. bazı insanlar bana 'çok tatlısın.' falan diyorlar. lan bsg!
tipsizlik nedir diye sorgulanmalıdır. hangi kişilere tipsiz denir daha o bile belli değildir. bir ali eren beşerler kolay yetişmiyor bu ülkede.
görecelidir. kimine tipsiz gelen kimine dünya güzeli yada yakışıklısıdır. zevkler ve renkler tartışılmaz olayı işte.
maddenin var olma haline aykırı durumdur.

her insanın tipi vardır. ha mal gibidir ya da güzeldir. ama tipsizlik yoktur.
kimi kıvanca veya brad pitt'e bile tipsiz diyebiliyorken daha fazla konuşmaya gerek bile yoktur.
dışarısı değil de asıl insan kendisini tipsiz görüyorsa işte o onulmaz bir yaradır.
çözümü hipster olmaktır.
http://www.radikal.com.tr...yV3&ArticleID=1099129
Allahin bazi insanlar uzerindeki lanetidir, mesela ben! her kulvarda ayni sartlari tasidigin insanlardan hep bir adim geride kalmak zorunda hissettirir. iste okulda ailede arkadaslar arasinda vs. cok sukur zekamizla bu farki sikip atiyoruz.
bu durumdaki insanlarin donum noktasi utangaclik ve korkakliktir. bunlar yoksa tipsizsin kimin umrunda! yani dostlar su dunyaya bir kez geliyoruz, tipin boyleyse yapcak bisey yok demektir oyleyse zevk almaya bakacaksin.
aynalarla aranıza mesafe koymanıza sebep olan durum.
kazanılmayan, bedavaya sahip olunan özelliktir. ayrıca küçük çocukken de, güzel kız bayan ablalar çocukları "tipsiz" diyerek sevdiği için, oturup ağlar çoğu kişi... ***
Tlpsiz insan yoktur , fakir insan vardır . -KEZBAN .
Allahın adalet kavramını düşündürtür.
Bazilarinin intihar sebebi olsun lutfen. oz guven depolamayin bosuna, oz guven toparlayamaz bunu. kendinizle barisik olun. (bkz: iki dakika kalibinin adami ol)
paranız varsa kurtarılacak durumdur yoksa yalnızsınızdır.
Bende olmayan şey. Olanlar ise üzülmemeli yapacak bir şey yok.
insanı bi süre sonra kadından soğutan aseksüel yapan şeydir. pspkolojiyi ters düz eder.
benim, yakışıklı değil ama sempatik tanımı gibi.

cem yılmaz'ın söylediği gibi,

bi sikime benzemiyon ama napalım.