1. 16.
    Çıkardığı malakça reklamlar yüzünden burdan link verene küfrettirir. Twitterin eski sitesi miydi neydi.
    1 ... tenete
  2. 15.
    ufak pic.
    1 ... mayom neyim yok benim
  3. 14.
    oç sitedir.
    1 ... klima muhendisi
  4. 13.
    şerefsiz sitedir. yıllar önce yüklediğim fotolar yalan olmuştur. linke tıklıyorsun benim foto gitmiş başka saçma sapan bir foto gelmiş. kısacası benim foto silinmiş o linke başka foto ekletilmiş. nerden bulunur eski foto amk ya.
    1 ... ukraynali
  5. 12.
    beni hasta eden pespaye site: imgur.com... Habire arıza verir. Ya over capacity'dir ya serverlarında sorun vardır. Her girdiğimde şu mesajları almaktan afakanlar geçiriyorum. (Üstelik bir de yıllık 35 dolar verip aboneleri oldum.)
    imgur is over capacity Sorry! We're busy running around with our hair on fire because Imgur is over capacity! This can happen when the site is under very heavy load, or while we're doing maintenance. Please try again in a few minutes.
    -----------
    Sorry! We couldn't upload that.
    -1 ... ford prefect
  6. 11.
    captcha olayına çözüm getirmiş sitedir. daha anlaşılır kelimeler soruyor artık.
    ... afganmucahid
  7. 10.
    google chrome eklentisi ile birlikte ekran görüntülerini kolaylıkla yükleyebileceğiniz resim paylaşım sitesi.
    ... vefalilutfu
  8. 9.
    her resim yüklemede captcha olayını çıkarmasıyla iyice sıçmıştır. server'ı hızlıdır ama ben her fotoya captcha gireceksem ne anlamı var..?
    1 ... preston
  9. 8.
    amdan götten bir sitedir. şu sıralarda bu siteye güvenip resim yükleyen, o resimleri de forumlarda kullananların mesajları patlamıştır.
    2 ... dis kapinin ic mandali
  10. 7.
    yüklediğiniz fotoğrafları sualsiz sorgusuz silen site. siz güvenip buraya yükleyip bilgisayardan siliyorsunuz. yeni farkettim ki yüklediğim fotoğrafların %60'ından fazlasını silmiş.
    3 ... veysiarslan