bugün

thief 3 oyunun resmi adi. (bkz: ukte)
"Bir *n pişman bir de *mayan" diye anılan terimi sonuna kadar hakediyor. Grafikler senaryo kurgusu.
bir anda yer altına inip pagan lerin gizem dolu dünyasında buluyorsunuz kendinizi. bi shalebridge cradle denilen eski yetimhane sonra tımarhane son olarak terkedilmiş binada gece vakti tutsak kalmış bir kız çocuğunun ruhunu altınıza sıçarak kurtarmaya çalışıyorsunuz ki şu cümleyi yazarken bile bir ürperti yine peyda oldu bana. raftan indirmem yine yakındır. Diyaloglar muhteşem ortaçağ avrupası harika yansıtılmış. Ayrıca kahramanımız garret öyle iyi yürekli namus timsali bi adam değil. anti kahraman diyebiliriz.
Oyunu eline alan 3 tane studio ise iflas etti her 3 seride de. Bu da birilerinin ya da bir ruhun geçmişe dair bişeyleri öğrenmemizi gösteriyor. Burda da bi gerçeklik payı olduğunu düşünüyorumswh
Haritanın gps li falan olmadığı yerinizi göstermediği sadece deriden yapılmış bir paçavra olduğu muhteşem bir oyun.

thief in ilk serileri ile asla karşılaştırmayın. Ya da ilk serilerdeki thief in sadece senaryo ilerleyişini düşünün. diğer bir çok özellik 300 kat daha iyi.

Oynamadıysanız lütfen oynayın. Ben bu denli aşmış bir oyun daha görmedim göremem. Varsa bildiğiniz yazın bana onu da oynayayım onun da hastası olayım.
10 liraya orjinal dvd sini alabileceğiniz oyun. kopya ürünlerden sakının oyunlarınızı, filmlerinizi orjinal alın hele ki crysis'i orjinal olarak temin etmeyenler bizden değildir.
güncel Önemli Başlıklar