1. 1.
  90' lı yıllarda inter star adlı kanalda yayınlanan komedi dizisi. Başrollerinde Dean Cameron ve Stuart Fratkin vardı. Uzaydan dünyaya gelmiş ikiz kardeşdi bunlar. Biri Bo, öbürü de Abe. Dünyadaki yaşamı anlamak üzere ziyarete gelmişlerdi. Amerikan hükümeti ise her türlü bilgi için peşlerindeydi. Kırmızı spor chevrolet marka arabaları vardı, hep "ben kullanıcam" kavgası yaparlardı.

  Abe, sürekli yiyecek peşindeydi. Ne bulursa yerdi. Bölümlerin birinde buzdolabını silip süpürmüştü. Ama hiç kilo almazdı. Metabolizması acayip hızlıydı çünkü. Bo ise seks düşkünüydü. Her fırsatta kızlara sulanırdı.

  Bir de bunların bazı güçleri vardı. (E uzaylılar ya olacak o kadar) Crouton adlı gezegenden geldikleri için obje transferi, hayvanlarla iletişim falan yapabiliyorlardı. Ama bu güçlerini çok salak bir biçimde heba ettiklerinden pek de işe yaramıyor ve komik duruma düşüyorlardı. Bazen de birinin enerjisi bitti mi, diğerine aktarım yapabiliyordu. Ayrıca farklı yerlerde olsalar da birine birşey oldu mu, öbürüde etkileniyordu. Veya anne babalarını çok özlediklerinde, herhangi bir telefon klubesinden Crouton gezegenine bağlanıp hasret giderebiliyorlardı.

  Keşke tekrar yayınlasada izlesek şu salakları... işte Abe ve Bo :
  they came from outer space

  http://www.imdb.com/title/tt0098927
  1 ... polski
 2. 2.
  1990 yapımı birbirine zıt karakterdeki uzaylı ikiz kardeşlerin dünyadaki maceralarını anlatan komedi dizisi.
  Çok da neşeli bir jenerik müziği vardı.
  Hele sürdükleri 57 model corvette. Aşıktım ona.
  Teleon adlı artık varolmayan bir kanalda Abuk abuk saatlerde yayınlanırdı. izleyebilmek için okuldan kaçıp eve geldiğim bile olmuştur.

  https://m.youtube.com/watch?v=_bHGI-OtnKk+
  3 ... strawberry blonde