bugün

(bkz: gözleri kalp şeklinde gülen surat)

eylenceli olacağını düşünüyorum. tabiy kendisi de "evet" derse. zira bıktım artık beraber hız yaptığım erkeklerden. arkamda sert bir cisimle sürekli rahatsız edilmek hiç hoş deyil çünkü.

the kadinn öyle mi ama, yımışak pamuk gibi ponçik bir şey aynı ben yane. he, "hava çok soğuk çırılçıplak üşürüz bir de rüzgar olur" derse, tangamızı giyebiliriz mesela. bir de kask tabi. çünkü güvenlik.

her neyse.

eyyy, the kadinn duy sesimi. el ver, birlikte motora binip bu abazanları geride bırakıp yeni maceralara yelken açalım.

kız kıza. tanga budunu almayalım ama.

kamera kayıtta ona buna sataşalım. iki aracın arasına girelim, tepki gösteren olursa da dövelim. dildo ile vuralım kafalarına. evet.

görsel
Ayakları güzelse düşünülebilir.
görsel
The kadinn ın size saplaması ile son bulacak olay.

Düşünmesi bile acıttı.
kadın erkek farketmiyor. Her aktivite illa çıplak olacak.
erkekleri çok hoyrat kullandı, haliyle çıplak aktivite yapılacak erkek kalmadı tabi.

herkese bir tur bindi adam.
sözlük erkekleri bugün toplu sarı tanga giydirme töreni ile bitti sıra diğerlerinde temalı aksiyondur. kadın/erkek demiyorum diğerleri diyorum çünkü sözlükte kim kim tam belli değil hiçbir zaman malum.
Düşmediğiniz sürece muazzam zevk verir ama düşerseniz en iyi olasılıkla deri greftine muhtaç olursunuz.
Yol ve yolcu guvenligi acisindan caiz degildir.
Motor kasksiz kullanilmaz. Kaskinizi takin. Bari bir de dizlik falan takin, duserseniz uf olmasin.
The kadinn'ın bir harun abi olduğu göz önünde bulundurulduğunda umduğundan çok farklı şeyler bulacağın açık.
kırbaç olayın neresinde devreye girecek merak ettiğim hız yapma şekli.
The kadinn ile buluşmaya giderkene...

görsel

Beybi!